Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ajánlott az első tesztet...

Mikor ajánlott az első tesztet csinálom, ha december 17-tol védekezés nélkül vagyunk együtt. Tudom tudom ha nem jön meg utána teszteljek... Jan 5en kellene megjönnie valakinek esetleg bevalt olyan teszt ami már előtte kimutatta?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Tesztelj a menzesz napján,ha addig nem jönne meg.Predictor teszt előtte is kimutathatja vagy a Cyclotest
2021. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi idő múlva meg nem mutatná ki. 2 hét múlva tesztelj
2021. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Majd HA NEM JÖN MEG!!!
2021. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Januar 5-en. Az ovulaciot esetleg tudod, hogy mikor volt? Mert ha igen, akkor az ovulacio napja utantol szamitott 12. napon mar tesztelhetsz egy Facelle, Predictor vagy Corax teszttel.
2021. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ovuláció dec 22 volt.
2021. jan. 1. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem tesztelhetsz. :) Nekem november 22 volt az ovu december 2-án már szemmel látható pozitív volt a 10-es facelle teszt. Azóta a 8. héten vagyok.
2021. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd akkor, ha nem jön meg a vérzésed. Előtte teljesen felesleges!!! Mert semmire nem mész vele. Lehet, hogy negatív lesz, közben mégis terhes vagy, csak nincs elég hcg. Az is lehet, hogy kémiai terhességed van, majd megjön a vérzésed, te meg beleéled magad, hogy jaj, de jó, terhes vagyok, aztán meg nézel nagyot, hogy szépen menstruálsz és mégsem leszel terhes. Ha biztosra akarsz menni, akkor megvárod, hogy megjön-e, ha nem, vársz még 2-3 napot és utána tesztelsz. Akkor már igen biztos eredményt kapsz. Én 24-25 napos ciklusok mellett a 31. napon teszteltem. Nem kellett ide képet feltennem, hogy látja-e mindenki a nyilvánvalót...
2021. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2021. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!