Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso trimeszterben jelentkezo...

Elso trimeszterben jelentkezo derek alatti fajdalom miert alakult ki es mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés
Nemsokara a 12.hetbe lepek, nem hiztam meg, ugyhogy nem lehet a sulygyarapodas miatt. Meg nem latszik semmi, mert van rajtam par plusz kg alapbol de nem vagyok total tulsulyos. Nem ulo munkat vegzek, allok 8 oraban, az utolso 3 napban itthon voltam, max voltba setaltunk el, de javareszt aludtam pihentem mert iszonyu faradt vagyok. Mar korabban is ereztem akkor a jobb oldalon a derekam alatt ezt a fajdalmat, olyan mintha "beallt" volna, de ma mar mindket oldalt erzem es igy eleg nehezkesen megyek mar mert annyira faj. Menjek el setalni egy nagyot, az segitene? Cagy pihenjek ra? Miert jtot ez elo egyaltalan?:/
2021. jan. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nyúlnak a szalagok és az izületek. A medencéd is szép lassan készül majd a szülésre.
2021. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudok ezen valahogy "segiteni"? Csinaljak nyujtsam meg, vagy csak varjak mig elmulik magatol? :/
2021. jan. 2. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy esetleg tornával vagy jógával lehet-e segíteni rajta. Ezek időszakos fájdalmak. Hol van, hol nincs. A vége felé lesz majd szinte állandó. Én veszélyeztetett terhesként csak tűrtem és pihentem.
2021. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom :) beszelek a dokival a legkozelebbi vizsgalaton, hogy mit ajanl erre. Egy laza setara azert elmegyek azzal csak nem artok :)
2021. jan. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!