Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős émelygés, kedvtelenség,...

Erős émelygés, kedvtelenség, mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első babámat várom, 8 hetes vagyok.

1 hete kezdődött az erős émelygés, hányinger, ami konkrétan minden nap reggeltől estig tart.

Ha fekszem picit jobb, de ha fel kell állnom a síró görcs kerülget mert erősödik a hányinger.

Hányni nem szoktam, enni is tudok, bár különösebben nem kívánok semmit.

Az émelygés mellett mérhetetlenül fáradtnak és álmosnak érzem magam mindig.

Mindegy mennyit alszom. Egyszerűen fáradt vagyok és kedvtelen.

Nincs erőm főzni, takarítani semmihez.

Szeretnék ezen változtatni, muszáj lenne kicsit össze kapnom magam. Nem akarom, hogy a páromra háruljon mindig a mosogatás és lassan már a főzés is. De az állandó hányingertől minden nehezemre esik.

Van esetleg valami tippetek? Mi segíthet? Vagy csak az idő?

Femibiont és magnéziumot szedek egyébként :/

28/L


2021. jan. 3. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az émelygés nálam a 14. héten múlt el, de van aki szerencsés és már a 12.-en elmúlink neki. Kedvtelenség nálam nem volt, abban nem tudok segíteni.
2021. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettonez volt nekem is,nalam a 14.héten mult el aszthiszem.

Élni nem volt kedvem es allandoan csak aludtam volna,mindent kihánytam a száraz kiflit is🙈Azért ha nem is minden nap,de minden másnap probaltak erőt venni magamon es főztem valami gyorsat,meg nekem munkaba is kellet jarnom🙄katasztrofa volt,de elmúlt magátol hálisten.Neked is elfog nyugi,csak kitudja mikor🙈

2021. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szüléssel😀
2021. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a fiammal 12 hetesen, a lányommal 15 hetesen múlt el az émelygés, hányás, szagundor. A fáradtság valamivel előbb. Ez ilyen, túl kell élni.
2021. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Detto! Szinte teljesen ugyanazt leírtad ami velem is van. Csak nekem tetézi, hogy már van egy lassan 5 éves kislányom, akit el kell látnom. Vele semmi ilyen nem volt. És én is 8 hetes vagyok 😊
2021. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen kezdődött és a 10.hetre elmúlt. Nekem a hideg almalé jött be. De sokaknak a gyömbér meg a kóla. Még jó volt a keksz is.

De nem nagyon volt étvágyam.

Ki kell próbálni melyik amelyik segít neked. Elmúlani magától fog.

2021. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen kezdődött a 14. héten múlt el. Sajnos ki kell bírni. 😕
2021. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a 7. Hét körül kezdődött. Ami nekem sokat segített, hogy a magzatvédő vitamint (szintén Femibion) és a magnéziumot nem reggel veszem be, hanem estefelé 6-7 körül. Túl későn sem jó, mert akkor éjszaka nem bírok aludni az émelygèstől..

Amint kicsit javul az èmelygèses dolog, mindjárt több kedved lesz mindenhez.

2021. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!