Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sok Magnosolv hasmenés...

Túl sok Magnosolv hasmenés mellett okozhat levertséget, émelygést?

Figyelt kérdés
Elég sokat ittam az elmúlt napokban, mert nagyon keményedtem, már egy ideje kicsit megy a hasam miatta, ma pedig elkapott ez a rosszullét. Csökkentsem az adagot? Lehet belőle gond, ha túladagoltam?

2020. nov. 22. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem már egy tasak is hasmenést okozott. 3 napig szedtem 3x1-et. Áttértem a Magne B6-ra.
2020. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A betegtájékoztatót ha elolvasod, írja hogy túladagolás esetén lehet fáradékonyság stb..Meg hogy szólj az orvosodnak ha ilyen van.

Viszont szerintem ha a napi 2 tasak max 3 nem segít, akkor inkább pihenj többet,meg beszélj az orvosoddal, hogy mit ajánl, ne zacskószám tömd magadba, mert ha az ajánlott mennyiség nem használ, akkor valószínűleg a több se fog.

Nekem amúgy nem ment a hasam tőle.3x1 ittam, de én másfajta magnéziumtól meg egy hétig kínlódtam.

2020. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ittam zacskószám, napi 1,5-2 tasakkal ittam meg mostanában. De valószínűnek tartom, hogy nekem ez is sok volt, úgyhogy lehet, hogy áttérek inkább a megnerotra.

Attól félek, nehogy a bábának valami baja legyen tőle. De ugye ekkora mennyiségtől még nem lehet?

2020. nov. 22. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.Foleg hogy nem ittál az ajánlott mennyiségnél többet.
2020. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem izomgörcseim voltak nagyon fájdalmasak, arra ajánlotta az orvosom a napi 2 tasak magnosolvot. Meghajt sajnos, de erre figyelmeztetett a doki, hogy előfordul. A babának baja nem lesz tőle nyugi. Viszont, ha fáradtabbnak érzed magad tőle, inkább ne idd.
2020. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magnerot nekem jobban bevált.
2020. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgyanúgy voltam, mint az első hozzászóló.

A babának nem lesz baja tőle, de én az első két terhességemnél is MagneB6-ot szedtem, úgyhogy evidens volt erre váltanom, amikor a Magnosolv nem jött be.

2020. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magnerotból 11 db tablettában, magneB6-ból 8-ban van annyi magnézium, mint a Magnosolv egy tasakjában, ezért jobban beosztható, nem terheli meg egyszerre a beleket.
2020. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!