Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+0 hetes kismama vagyok. Es...

14+0 hetes kismama vagyok. Esténként a pizsamámon mintha pár csepp előtej lenne. Létezik ilyen hamar? Nektek hány hetesen kezdődött?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Létezhet. Egy barátnőm több évvel a szülés után is, ha csecsemőt vett a kezébe, azonnal elindult az elválasztása. Hormonrobbanás, ne csodálkozz.
2021. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17.héttől volt, a vége fele már nagyon sok, szinte folyt. Most 2 hetes a lányom persze tejem meg alig van. 🤨
2021. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van elég régóta, de a pólómon nem látszik, csak a cicimben van estére mindig kis sárga ,,beleszáradás".

29+5hkm

2021. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is legeloszor 15.het kornyeken nyomasra jott par csepp,altalaban mindig. Aztan valahogy 25.het korul konkretan atazott a polom,mikor pl fekve teloztam es a mellemen pihentettem a karom. 30.het korul spriccelt. 2 hete szultem,sajnos tapszeres lett a babam,mert bar van tejem, eleg keves,csak cseppek jonnek,es napi 60 militol tobbet keptelen vagyok lefejni, nem is durrant be,semmi. Es a fiatalember sem ohajt cicizni...
2021. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó én is így vagyok mint te. Nem akar cicizni de most is csak 60at tudtam fejni. Amit megeszik és nem elég neki. Valahogy úgy gondoltam ha ennyi előtej volt hogy szinte ömlött akkor lesz tejem is. :(
2021. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elég korán jelentkezett az előtej. A végén meg már folyt szinte. Lett is tejem bőven. De nincs összefüggés e között ismerek olyat akinek nem volt előteje még is sok teje volt.
2021. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt előtejem mégis sok tejem lett végül szerencsére. A babánk 8 hónapos és anyatejes kezdetektől fogva.

Barátnőmnek volt sok előteje, mégsincs elég teje. Az elején felesbe ment az etetés, mára pedig csak tápszeres. Szóval ez zsákbamacska szerintem.

Én egyébként azt mondom, hogy mindegy mit kap a baba (anyatejet vagy tápszert) a lényeg az, hogy lakjon jól. 😊

2021. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 hetesen éreztem először, azóta van hogy napokig semmi, van, hogy napokig minden reggelre 😅
2021. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindnekinek könnyű szülést és jó babázás! :)
2021. jan. 5. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!