Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemény? Pozitív lehet?

Vélemény? Pozitív lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9dpo-n a következő tesztet csináltam nem első vizeletből.


Ovuláció óta: érzékeny mellek, 2 napja a bimbóudvaron apró mirigyek jelentek meg. A hőmérsékletem 36,6-37-5 között ingadozik. Tudom, hogy korai de sajnos volt már egy szerencsétlen terhességem, mit gondoltok van esélyünk, hogy ebben a hónapban sikerült?


Köszönöm!



2021. jan. 5. 10:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
En semmit nem latok rajta.
2021. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felesleges, de annyi tünetem van, hogy nagyon kíváncsi voltam. Egyet már elvesztettünk, így bennem van a félsz, de igazatok van.
2021. jan. 5. 13:43
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem!Sajnálom tényleg a vetélést :( De nem vagy előrébb ha előbb tudsz az esetleges várandósságodról.Mert az orvos felírja mondjuk a progeszteront és elkezded használni azért,hogy ne történjen meg újra,de az is benne van a pakliban,hogy megtartja neked a "rossz"embriót és utána így is úgy is vetélés lehet a vége vagy pedig orvosilag befejezik amennyiben úgy látják,hogy szükséges.A progeszteron sokszor segít a babát megtartani,de nem feltétlen csodaszer sajnos
2021. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Sötét a kép, lehet, hogy az csak a reagens helye. Ahogy írták várj pár napot. Tudom nehéz, én is vesztettem már el babát. De eljön a mi időnk is.
2021. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Így van 24-es!
2021. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a biztatást :)
2021. jan. 5. 15:48
 27/28 Zsutyi ***** válasza:
Kedves kérdező, tesztelték azóta?
2021. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdésed. :) Igen, volt pozitív erősebb, de elkezdtem barnázni rá pár napra és megjött, most vagyunk már a következő ciklusban a 8. dpo-n.
2021. febr. 1. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!