Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap 5+4 napos uh-n az...

Tegnap 5+4 napos uh-n az orvos s csak annyit mondott, hogy 6,7 mm petezsàk. Ez rendben van ebben a korban? Sztk-s gép volt és 3 mp szóval nagyon nem keresgélt szikholyagot. Egy hét múlva kell mennem. Azért én mintha látnék benne valamit.

Figyelt kérdés

Akinek volt ilyen idős hasonló uh képe, légyszíves mondjátok meg, hogy ilyennek kell e lennie. Köszönöm

[link]



2020. okt. 30. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon korán mentél. Ezért is nincs értelme ilyen hamar menni, csak a para van.
2020. okt. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ciklus szerint 6 nappal idősebb, így mondta a doki jog menjek. egy év alatt ebben az egy hónapban nem követtem a ciklusom Lh tesztel. Így hogy ekkora már sejtem, hogy mikor foganhatott és ahhoz számoltam. Illetve a doki is 5 hetes mondott.
2020. okt. 30. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Tessék az orvostól megkérdezni mindent. Nem kis nyusziként kell odamenni, hogy nem mersz kérdezni semmit sem. Az orvos azért is van, hogy elmondja azt, amit lát, tapasztal.

Itt jó eséllyel nem releváns válaszokat kapsz.

2020. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és annyi volt a válasz, hogy rendben van, majd meglátjuk jövő héten. Természetesen keresni fogok egy másik orvost, de most nincs más lehetőségem, mint megkérdezni itt olyanokat, akiknek már volt hasonló időben hasonló uh képük.
2020. okt. 30. 09:51
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan miért jó rögtön az orvoshoz rohangálni? Én a 12. héten jutottam el dokihoz, mert itt külföldön hamarabb nem foglalkoznak ezzel, hiszen még bármi történhet. Túléltem addig azt a pár hetet és nem kellett ilyen f*szságokon agyalnom, hogy mennyire van rendben vajon. Ha már 6 hetesen ezt csinálod akkor végig fogod aggódni a terhességet (főleg a genetikain) és azért még messze a vége.
2020. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kioktató válaszokat. Megyek én is írok pár kérdésre okoskodást, ahol valahol valaki konkrét kérdéssel jön és segítséget vár!
2020. okt. 30. 10:49
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha esetleg olvassa valaki, akinek volt hasonló uh képe és szívesen elmondaná, hogy rá mennyi idővel lett szívhang s látható embriót azt előre is nagyon köszönöm.
2020. okt. 30. 11:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező, ez ebben a korban így rendben van.. Én is pont 5+4 hetesen mentem először és csak petezsák volt nekem is .. Engem 3 hétre rá hívott vissza a doki, az a 3 hét egy örökkévalóság volt mert nem is nagyon voltak terhes tüneteim és azt hittem tuti nem is fejlődött ki az embrió de hála Istennek mire visszamentem már volt már baba is és szívhang is ☺️

16 hkm

2020. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2020. okt. 30. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most voltam orvosnál (tettem is fel kérdést miatta :)) 5+1 hetesen 4 mm-es petezsákot látott.

Nem mondta, hogy ne lenne elég, vagy bármi baj lenne, ennek ellenére én is jól beparáztam, mert itt szinte mindenkinek jóval nagyobb már ennyi idősen :)

Aztán a kérdésemre válaszolók és az, hogy az orvos semmi negatívat nem mondott, megnyugtatott ;)

Próbálj te se aggódni, pár nap és lesz ott szívhang is :)

2020. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!