Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek, hogy terhesek vagytok?

Éreztétek, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés és itt most nem a testi tünetekre gondolok pl.: mell fájás hanem a teszt előtt éreztétek, mintha valami megváltozott volna bennetek? Ha igen, milyen érzés volt?
2021. jan. 5. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy vetélést követően az 5. hónapban lettem végül terhes. Előtte minden hónapban "nem vártam" a mensit, de valahogy tudtam, hogy úgyis megjön. Aztán az 5. hónapban a nem várt előtt 1 nappal nagyon elcsigázott lettem, egyszerűen volt egy olyan érzésem, hogy na most baba van, pedig semmi testi tünetem nem volt. Nagyon halvány pozitív lett a teszt. Augusztusban szültem. ❤
2021. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Viszont a "megtermékenyülésem" megéreztem. (csak feltételes módban!)

Feküdtem az ágyban és egyszercsak olyan békesség szállt meg... pont arra gondoltam, hogy "ilyen lehet az amikor áldott állapotba kerülsz". A gyermek nem volt betervezve, tehát nem tudom akkor miért és honnan jött ez. Rá hetekre később viszont pozitív lett a tesztem.

Azóta is mindig erre gondolok, hogy akkor vajon tényleg azt éreztem-e amit?

2021. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 es. Ez nagyon aranyos :)
2021. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első fiammal nagyon az elején megmagyarázhatatlan lelki fájdalmat éreztem . Olyan mint menstruáció előtt az a feszültség csak sokszorosítva. A második fiam korábban jött egy kicsivel a tervezettnél és előjött ez az érzés. Elkezdtem agyalni mi bajom van ?Gyerekkel oké minden ,férj rendben ,passzolnak a dolgok mi van velem ?:D utána beugrott,hogy ezt csak egyszer éreztem ...pár napra rá teszteltem pozitívat.
2021. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én semmit sem éreztem. Előtte hónapban volt egy korai spontán vetélésem, így nem is igazán stresszeltem rá, kicsit ,,elment a kedvem" a dologtól, de persze továbbra is próbálkoztunk. Az esküvőnk szervezésére koncentráltam.

Egyik nap nem jött meg, de iszonyatos fehér folyásom volt, de annyi, hogy a munkatársamtól kértem tisztasági betétet. Reggel a teszt negatív volt. Elkönyveltem, hogy nincs baba és a szervezetem szórakozik velem az előtte hónapban történtek miatt.

Rá 4 napra vettem még egy tesztet. Úgy ültem hajnalban a mosdóban, hogy nem is számítottam csíkra. Reflexből dobtam is ki majdnem a kukába, amikor megláttam a második csíkot. Mire beértem vele az alvó férjem mellé, már egyértelmű volt.


5.héten kaptam progeszteront, attól iszonyatos fáradtság gyötört (még mindig szedem, 32.hétig kell), de ezen kívül semmi tünetem nem volt.


Tehát én abban a hónapban pont nem számítottam rá és pont az volt a megérzésem, hogy most nem lesz baba.


30hkm

2021. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon régóta szerettem volna már babát. Az előző párom nem akart(ez nem is lényeges) de volt hogy rá beszéltem és próbálkoztunk de nem jött. A mostani párommal mind a ketten szeretnénk ő talán jobban is mint én 😊 de ennek örülök. 4-5 hónap próbálkozás után éreztem a hasam aljan egy picike szúrás szerű fájdalmat és akkor jött az érzés, hogy most ebben a hónapban sikerült. Pár nappal rá pozitív lett a tesz nagy volt az öröm pedig akkor sokat dolgoztunk úgyhogy nem is ezzel voltunk elfoglalva. De sajnos a baba nem maradt meg elment. 😪

2021. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!