Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől hányok sárga szinűt,...

Mitől hányok sárga szinűt, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig csak émelyegtem és hányingerem volt, ma viszont hánytam is, de citromsárga színe volt. Kicsit furcsáltam. Bocsi, első terhességem.

2021. jan. 6. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom sáv,főleg ha éhgyomorra hanytal
2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Sáv-sav
2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt sárgás, mikor epét hánytam. Sárgás zöldes színű és keserű.
2021. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3-asnak. Az epe. Ha savat hány valaki, az teljes áttetsző, mint a víz.
2021. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez epehányás. Nekem a terhesség előhozta az epe problémákat, 4 görcsöm volt, de olyan durva hogy mentő vitt el kétszer.


Reméljük neked ilyen baj nem lesz. Epét akkor hány az ember, mikor már mindent kihányt előtte.


Mit ettél? Zsírosat, olajosat? Meleg kelt tésztát?

2021. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Reggel hánytam de aránylag keveset és nem is ettem előtte semmit még hajnalban sem.

Éjfél előtt ettem egy kevés pizzát.

2021. jan. 6. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahh reggeli epehányás. Gimiben minden napom így indult. Ha reggelizel rendesen, nem fogsz epét hányni.
2021. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Epét hánytál, mert üres volt a gyomrod. Ébredés után egyél néhány szem kekszet, akkor nem fogsz epét hányni.
2021. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ohh,akkor mostmár értem,köszi a válaszokat:)
2021. jan. 7. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!