Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltetek vetelestol?

Feltetek vetelestol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom nem kene de iszonyatosan felek a vetelestol

Most 7 hetes vagyok.

6 evig vartunk a babara.

Nagyon felek hogy valami baja lessz.

A doki 6 hetesen latott elo embriot.

De nagyon felek hogy azota van valaami baj.

Tudom nem kene mert bevonzom de nemtudok ellene mit tenni.

Verzes nincs gorcs nagyon enyhe van doki arra azt mondta, hogy tagul a meh

Hanyinger is kezd elmulni mar.

Meg 3 het mire ujra mennem kell dokihoz addig megbolondulok :(


2021. jan. 7. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy bevonzod. Ilyen nincs. Ezt csak utólag fogják rá. Ha en bevonzottam volna ezeket, akkor elvetelek, a gyerek down kóros lett volna, aztan meghalt volna a pocakomban 8 hónapos korában, aztan a szulest nem élte volna túl. Na szerencsére egyik sem lett...

Normális hogy félsz, főleg hogy ennyit vartal rá. De sem pozitív sem negatív irányba nem tudod befolyásolni. Baratnomnek soha egy percre eszébe nem jutott, hogy elvetelhet mégis 18 hetes magzatot veszített el. Persze a stressz nem használ, de nem fogod bevonzani...

drukkolok, hogy minden rendben menjen.

2021. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen ❤

Megprobalok nem a rosszra gondolni de nehez

2021. jan. 7. 12:03
 13/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem magától a magnéziumtól volt hasmenésed, hanem annak a tablettákat valamelyik segédanyagától, amit szedtél. Próbálj ki másikat!
2021. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Rendben van koszonom :)
2021. jan. 7. 14:52
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha nem olvasgatsz a neten. Akinek rendben ment minden (ez a többség), nem írogat ide sem, csak legtöbbször a problémások.
2021. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenki fél tőle, én is rettegtem és nekem is borzalmasan soknak tűnt a 3-4 hét. Előtte nekem is volt vetélésem. Hidd el, ezen mindenki átmegy, mindenki aggódik a babájáért, nem vagy egyedül! Emellett csak rosszabb lesz idővel.

Most már amiatt aggódom, ha nem mozog eleget a baba, sőt, van olyan napja, amikor egyáltalán nem akar megmozdulni. Ilyenkor az ember megijed, hogy minden rendben van-e, él-e stb. És persze mindenki tart a koraszüléstől, magzatvízszivárgástól stb...

Ha már az elején ennyire rágörcsölsz (én is ilyen voltam), akkor abszolút nem fogod élvezni a terhességet és egy stresszes, félelmetes valamiként fogsz visszaemlékezni rá.

2021. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon félek,pedig soha nem volt korábban.Minden nap várom a reggelt hogy +1 nappal előrébb legyünk.És még csak 5.hét.Rájöttem hogy rám is a sok neten olvasott rémhír volt rossz hatással.Ki is léptem az olyan csoportokból ahol folyamatosan ez volt a téma és mindig próbálok arra gondolni hogy azért sokkal sokkal kisebb százazalékban történik baj, mint ahány egészséges bébi születik.Mióta nem folyton ez jön szembe velem a neten jobb egy picit.Próbálok sokat olvasni elfoglalni magam és megengedni magamnak hogy elképzeljem hogy ez igenis sikeres várandósság lesz egy egészséges kisbabával.(Eleinte ezt sem mertem,úgy voltam vele h majd csak akkor élem bele magam ha rendben volt a genetikai UH)

De inkább reménykedjünk ,bizakodjunk és élvezzük a mostani állapotot és ha ne adj isten történik valami majd megéljük akkor..ne stresszeljünk előre heteken keresztül olyan dolgon ami nem is biztos hogy bekövetkezik :)

2021. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia. Azota mar 11 hetes kismama vagyok :) minden rendben van❤ koszonom :)
2021. febr. 2. 13:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!