Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a terhesség...

Lehetséges, hogy a terhesség elején folyamatos gyomorégés és savasodás jelentkezik?

Figyelt kérdés

Soha nem volt se gyomorégésem,se savam,de most...!

Folyamatosan jön vissza a savam,csak úgy marja a torkom.Quamatel-t lehet ilyenkor bevenni?Azt hallottam,az jó?


2008. dec. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szio!nálam nemvolt,de viszont már hallottam énis ilyet,hogy valakinek több lett a sav-a,néha volt hogy ettem paprikás szalámit-s attol nekem is égett a gyomrom......minden embernél más és más a terhességi tünet,Nálad lehet épp ez lenne ......

üdv 19heteske

2008. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség elején pár hétig nekem is égett a gyomrom rendesen. Én nem szedtem be semmilyen gyógyszert, hanem próbáltam többször enni keveset, és mindig volt nálam valami ropi, banán, tej, vagy ilyesmi, ami segít a savasodáson. Amúgy van olyan gyógyszer, amit lehet terhesen is, kérdezd meg egy patikában.
2008. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Bizony lehetséges. Nekem iszonyatosan égett a gyomrom, állandóan a torokomban éreztem a savam. A terhességem egyedüli negatív dolga volt. Szedni én sem szedtem semmit annak ellenére, hogy sokszor elviselhetetlen volt. Ha jól emlékszek a Rennie-t írták itt sokan, amit terhesek is szedhetnek. De bármelyik patikában szívesen adnak erről felvilágosítást!

Tesztet csiánltál már???


Zita

2008. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért mert több gyümölcsöt eszel, illetve gyümölcslevet iszol? Mert nekem ezek mindig rengeteg savat csinálnak, akár babát várok, akár nem.
2008. dec. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni,az is tény,hogy mindenkinél más,de nekem az első terhességemnél a gyomorégésen kívűl nem volt semmi bajom,de az végigkísért,szenvedtem tőle rendesen.rennie-t szedtem rá,iőnként segített.
2008. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsanett 24 ***** válasza:
100%
Positív tesztre várok! nem várt elött 4 nappal vagyok és 2 napja iszonyatos gyomorégésem van!Remélem a pocaklakó miatt van,de majd vasárnap kiderül!
2011. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!