Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron szedéssel kapcsol...

Progeszteron szedéssel kapcsolatban tudnék kérdezni?

Figyelt kérdés

Progeszteron


Nem tudjátok esetleg ha szed valaki progit akkor a saját termelődése leáll? Vagy csökken?

Tehát a test csak a pótlásra hagyatkozik?

Mi van ha kevés? Nekem nem volt még vérvételem nem néztek progi szintet. Csak felírták barnás folyás miatt 4 hetesen.


Napi 2x1 utrogestant szedek (hüvelyen) 1 hete. Barnázás 1 órán belül megszűnt ennek köszönhetően.


Annyi féle adagolást olvastam itt hogy megijedtem lehet ez édeskevés.

És mi van ha becsapja a hormonpotlas a testét hogy van elég ne is termeljen többet...pedig kellene több fokozatosan. De ugye most ezt én szabályzom 😱😢


Kérlek írjon valaki. Köszönöm



2021. jan. 8. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne dramatizáld túl és ne olvasgass a neten. Miért nem hiszel az orvosnak, aki megvizsgált, és aki ebből diplomázott, hosszú éveken át tanult?

Progeszteronból egyébként általában 2x1-et írnak fel, én is azt szedem (Progesteron Exeltis). Nekem nem volt vérzés, korábbi vetélés miatt írták fel, szintén vérvétel nélkül és nekem a 32. hétig kell szednem. Ezt mondta az orvos, így cselekszem annak ellenére, hogy másnak a 12. hétig el kell hagynia.

2021. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1es nem vizsgált meg még doki.

Korábban szedtem vetélés miatt. Volt itthon.

Még csak 5+2napnal vagyok.

Exeltis 200mgos vagy 100mg 1db?

2021. jan. 9. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
200mg. Bocsánat, nem tudtam, hogy orvosnál nem voltál. Én orvos nélkül nem merném szedni, az tuti. Viszont felhívtam volna azt, aki anno felírta.
2021. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál mert vérzés volt.

Doki is 2x100mgot írt fel.

Vérzés megszűnt.

Szabályos a petezsák és látszik a szikhólyag.

2021. jan. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!