Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon kéne pár jó tanács a...

Nagyon kéne pár jó tanács a duphastonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

nem volt alacsony a progiszintem , épphogy határeset és closti mellé kaptam, hogy szedjem 16.ciklusnaptól a 26.dik ciklusnapig, de akkor ha abbahagyom megfog jönni nem? nem kéne tovább szedjem hogy ha sikerül megis maradjon? tegnap voltam tüszőnézőben, azt mondta a doki h 2-3 nap és reped, tehát max 17.dik ciklusnapon, ha kétségeim vannak hívjam fel az orvosom? vagy hülyének nézne? hisz baba a cél, nem az h megjöjjön.. amúgy 31-33 naposak a ciklusaim, ha pozit teszelek esetleg és barnázok szedjem tovább, vagy nemtudom mit tegyek, kár volt lehet utána olvasnom h másoknak h kellett szedni, most emiatt is parázok :) tipikus... (amúgy 9hónapja próbálkozunk) szedek E,D vitaminokat és folsavat

22N 27F



2017. márc. 7. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes mert ha abba hagyod akkor a hirtelen progreszteron csökkenés miatt megjön mèg akkoris ha babàt vársz közben.Nekem addig kellet szedni amig ki nem zárta a doki a terhességet,vagy negativ teszt után.
2017. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azthiszem felhívom holnap és megkérdezem, lehet h elfelejtette h babát akarunk? bár nemhiszem beszéltünk róla tegnap is.. én nem értem..:( majd hnap elmagyarázza, sogornomnek is kellett szedni 10hetes korig napi 1et és utana felet. amugy nem kevés a napi egy?? de azt sem értem minek adta ha nem alacsony a progeszteronszintem, akkor nem tudtam ezeket megkérdezni,mert nemtudtam mire adják pontosan és hogyan kell szedni, de mindenki napi 2őt szed amit olvastam , van aki3-at. párom azt mondta szte is fura elolvasta amiket én , sztem szedni fogom addig amig mondjuk 16.dpon is negativ lesz a teszt. aztán abbahagyom
2017. márc. 7. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!