Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vészeltétek át a terhessé...

Hogy vészeltétek át a terhességet?

Figyelt kérdés
Igazából csak a tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Milyen volt? Voltak-e esetleg komplikációk a szülésnél, milyen volt a szülés, mi volt az ami segített bizonyos dolgokban (például: görcsöles, hányás, hányinger, étvágytalanság, kivanossag stb). Én jelenleg 11 hetes terhes vagyok. Gyakran van hányingerem (szinte mindentől, ételekből, utazástól) és gyakran görcsölök. Hányni eddig csak 2x hánytam, egyszer december közepen meg 1x múltheten. Nektek milyen volt a terhesség mind érzelmileg, miben változtatok sokat, milyen komplikációk akadtak, és mi volt az ami nagyon sokat segít a terhesség alatt. Első sorban leginkább az érdekelne hogy mi a véleményetek a terhes vitaminrol? Valóban szükséges szedni vagy elég csak azokat ami feltétlenul szükséges a terhesség alatt (pl.magnezium, vas, kalcium stb) mennyi ideig tudtatok dolgozni? És milyen körülmények között lehet dolgozni? Esetleg akad munkahely akik tolerálják pár hónapig hogy egy terhes nő az alkalmazottjuk?

2021. jan. 11. 09:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

A 18. héttől érzem a pici mozgását. :) Azt mondják, testalkattól is függ. Sajnálom a munkahelyeden történteket, de ne bánkódj. Tudom, hogy bosszantó, de ne hagyd, hogy mindez kedvedet szegje, inkább èlvezd ki ennek a csodás időszaknak minden percét! :) Első babád? Hamarosan a neme is kiderül.. megvan, hogy titkon mire vágytok?


6-os voltam.

2021. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Kedves 29. Jó látni nagyon hogy te is konnyunek érezted a szülésed. 😊

Én terhes vitaminból a Dr.Czeizel magzatvédő multivitamin Plus 1-et szedem. Nekem a védőnő ezt ajánlotta mivel erre nem nagyon panaszkodtak neki a kismamák. :)

2021. jan. 11. 14:14
 33/38 A kérdező kommentje:

Kedves 30!


Mázlista vagy!!😁😊

2021. jan. 11. 14:15
 34/38 anonim ***** válasza:
30as vagyok. Tudom!! :)
2021. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

18! Egyáltalán nem bankodok a munkahely miatt. Eleinte zavart csak, főleg hogy szerettem/szeretek dolgozni😅. De szerencsere párom teljesmertekben támogat és segít mindenben.😊

Nekem első babám lesz, páromnak viszont a második, neki előző kapcsolatból van egy óvodás kisfia. Titkon kislányra vágyunk mind a ketten. Neki ugye a kisfiú mellé már csak egy kislány hiányzik, nekem meg csak szimplan jobban húz a szívem egy kislány felé (fiúk között nőttem fel gyermekként meg kishugit szerettem volna mindig de nem kaptam😄😄). Meg hát a párom gyermeke "mondhatni" az enyém is. Ketten neveljük a kis lúrkót. Igy lényegében nekem is van egy fiam.🥰😊Úgyhogy mellé tenyleg csak egy kislany hiányzik.😊De a lényeg az hogy egészséges legyen. 🥰😊

2021. jan. 11. 14:26
 36/38 A kérdező kommentje:

A 18 az 31 akart lenni😄

Írás közben össze kevertem a válasz számodat azzal hogy a számmal hogy a 18. Héttől már érezted a babad mozgását😅.

Egyébkent ti tudjátok a baba nemét vagy meglepi lesz? 😊

2021. jan. 11. 14:40
 37/38 anonim ***** válasza:
Oh, hát akkor remélem, hogy egy bájos kislánnyal bővül a családotok, bár ahogy mondod, tényleg fő az egészség. :) Mi kisfiút várunk 🥰 Van már névötlet?
2021. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
37. Köszönjük szépen! 🥰 Sajnos még nincs. Viszont szerencsére még van bőven időnk megtalálni a tökéletes nevet. Nehezebb mint gondoltam😄. És nektek hogy fogják hívni a kisfiút? 😊
2021. jan. 12. 11:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!