Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdett változn...

Hányadik héten kezdett változni a hasad alakja vagy mérete?

Figyelt kérdés
Várandóssági hétre gondolok, azaz az utolsó menstruáció első napjától számítva. Mikor kezdett "kiemelkedni a méh", meglátszani az állapotosság?

2021. jan. 11. 10:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Nekem a 10-11. héten már észrevették mások. Nagyon hamar lett nagy pocakom.

162 cm vagyok, 48 kg, és a babám kiszívott mindent belőlem. Terhességi diabéteszes is lettem, plusz hánytam a 28. hétig. Egy grammot nem híztam, csak fogytam, így kórházba is kerültem, és a 33. héten megszületett a kislányom. :) lassan 2.5 éves lesz! :)

2021. jan. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
10-es valószínűleg gyengébb a hasfalad, gyengébb az izomzat is és amiatt van.
2021. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Én elmúltam 18 hetes, én már látok egy enyhe dudort alul, de ez idegeneknek nem feltűnő. Anyukám szóvá is tette, hogy nincs is még hasam. De én látom, mert fekve se simul már vissza, ahogy eddig. De tényleg nem nagy, egy pici dudor csak.


167 centi vagyok, a hasamon nem nagyon volt háj előtte, viszonylag sokat edzettem. Első terhességem és mellső fali méhlepény.

2021. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
162 centivel és 48kg-al mentem szulni, 30.hét fele kezdett el látszodni mivel végig edzettem, előtte és a terhesség alatt is. Akinek erős a hasizma hiába vékony nem fog megnőne úgy a hasa. Azt azért még hozzátenném hogy a folyamatos sportnak hála a szülés se viselt meg pedig kikönyökölték a kisfiamat, Ja és szinte azonnal le is ment a hasam nem lettek csíkjaim, semmi.
2021. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Én vékony vagyok 168cm 59kg. Első baba kisfiú 25hetesen kezdett látszódni, második baba kislány 19 hetesen :)
2021. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Első baba. Márlehetett a 16. héten látni, hogy úgy formálódik és ki tudom tapintani. Idegeneknek inkább 20.hét környékén kezdett làthatóvá válni-de volt, aki még akkor sem vette észre, hogy pocak van. 24.hétre le sem tudtam már tagadni
2022. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!