Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
3 negatív teszten és 4 menstruáción vagyok túl. Menstruációim viszont rövidek voltak eléggé. Illetve nagyon durván szedtem fel plusz kilót, úgy, hogy mellette elkezdtem mozogni, nem étkezem másképp.

2021. jan. 11. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen menstruálsz, negatívak a tesztek, de szerinted terhes vagy, mert híztál?
2021. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Legnagyobb félelmem, hogy vaéaha terhes leszek, és egyszer bennem maradt együttlét után az óvszer. Azóta rettegek.
2021. jan. 11. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz már. Igen ha szexelsz és védekezés akkor is van esély a terhességre. Ha félsz tőle ne dugj. Ennyire egyszerű.
2021. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem írt senki privátban ilyen témábal kapcsolatban, gondolom ezernyi hasonló kérdés van.

Előtte nem paráztam rá, viszont tényleg nem szeretnék gyereket, nincs kedvem elrontani az életemet.

Vannak, akiknek negatívat mutatott teszt, hiába voltak terhesek, ezért van még táptalaja sajnos a félelmemnek.

Tudom, hogy logikátlan és valószínűleg alaptalan, viszont nagyon sok szarral kell küzdenem ősz eleje óta, ezért már mindentől kivagyok. Nem kérek több bántást, eléggé ramatyul vagyok lelkileg.

2021. jan. 11. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedj fogamzásgátlót vagy nem szexel ha ennyire parázol
2021. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy alkalom miatt parázom, azóta is voltunk együtt, és csak mentem tovább az életemmel. Az rázott negy ennyire. Egyik rokonom egy rossz alkalom után lett terhes.

Fogamzástáglót nem tervezek szedni, mivel nem szeretném feles hormonojnak kitenni magam. Sajnos guminál és elköttetésnél nincs jobb ötletem, és mivel nem szültem 3 gyereket és nem vagyok 40, így itthon senki nem csinálná meg nekem sajnos.

2021. jan. 11. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nő dokihoz, hogy megnyugodj!
2021. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
9 honnan tudod azt nem írza vagy vak vagyok😁
2021. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam még, de erősen gondolkozom, hogy elmegyek egyhez.

Köszönöm a segítő és normális válaszokat.

2021. jan. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!