Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős szeméremcsont...

Nagyon erős szeméremcsont fájdalom 27 hetesen?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, eddig is fájt néha a szeméremcsontom de nem ennyire.. Annyira átsugárzik a combtöveimbe is, hogy konkrétan alig tudok járni és minden lépésnél bőgni tudnék, tudom, hogy ilyenkor ez a fajta fájdalom normális lehet...

Na de milyen mértékben? Akik tapasztaltak hasonlót mit tettek ilyenkor? Mikor kellene ezzel orvoshoz fordulni?

Olvastam a neten ezzel kapcsolatosan, de csak ilyen utolsó heteiben jàró kismamák panaszkodtak erről...😕


2021. jan. 14. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, nekem ez nagyon korán kezdődött, volt h sírtam a fájdalomtól, csak húztam vontam magam. Doki szerint normális... Lehet de attól még pokoli. Napi 2x Magnosolv, 2x citromfű tea nagyon sokat segített, plusz a pihenés, de én itthon vagyok a 22 hónapossal, ugyh pihi nem sok van. Az első gyerekkel egyszer sem volt ilyen, de ez a második szörnyű. Plusz állandóan zsibbad a jobb oldalam, úgy érzem menten szetszakad a hasam legalja, lüktet a fájdalom ahol te is írod, fájnak a lábaim, dehat a babával minden ok ugyh nincs mit tenni, tűrni. De mint írtam, magnosolv + citromfű tea nagyon sokat segített, egy próbát megér.
2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Magnéziumot szedek, ezt a citromfű teát pedig kipróbálom mindenképpen...

Nagyon köszönöm a válaszod! És kitartást kívánok neked!😇😘

2021. jan. 14. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked is 🙂
2021. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!