Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhesen, akinek nem...

18 hetes terhesen, akinek nem latszik annyira a terhesseg, azert erezheto a hason valami valtozas, ugy ertem, hogy kemenyebb a has vagy valami?

Figyelt kérdés
Marlehet erezni a baba mozgasa, ha igen, mihez hasolnithato?
2021. jan. 15. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. hetig nem látták és akkor is csak azok szúrtak ki, akik már szültek. Ez nem jelenti, hogy nem látszik. Te azert latod. Csak egyrészt a ruha meg eltakarja, illetve a másik dolog, hogy az emberek nem olyan jo megfigyelők általában. Volt aki a 34. heten csodálkozott rá, hogy je terhes vagyok?! Pedig akkor azért már egyértelmű volt.

Nekem inkább olyan volt sokáig, mint amikor telezabalod magad a Trofeaban és elkezd feszülni a nacid. 😂

2021. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es tapintasra milyen a has?
2021. jan. 15. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Hu már nem is emlékszem pontosan 🤔Igazából nekem egyáltalán nem volt kemény. Mármint nem úgy, ahogy először hittem. Szoval ha megnyomtam be tudtam nyomni. Inkább ahhoz hasonlított, mint egy lufi ami nincsen pukkanasig fújva ezért van egy kis rugalmasság benne. Vagy meg inkább mint egy vízzel töltött lufi.
2021. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem látszott olyan 22-23.hétig. 32 hetes vagyok, most látszik még csak ruhában egyértelműen. Pedig nem vagyok se kövér se sovány (170/69-el estem teherbe).


Elég szerencsétlenül nőtt a pocakom. Alul abszolút nem, köldök ívben szélesedtem, mintha hájasodnék. Ennek ellenére köldök alatt elég kemény volt mindig. Most a baba elhelyezkedésétől függ, hogy hol feszesebb, keményebb és hol puhább.

2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem állva nem látszódott sokáig (6-7 hónapig), fekve közvetlenül a szeméremdombom felett, a csípőcsontjaim között előbukkant egy ökölnyi, kemény pukli, amit nem igazán tudtam mozgatni, és kellemetlen is volt nyomkodni. Nem fájt, csak annyira, mint amikor valami belső szervedet nyomogatod, nem pedig, mint amikor összecsippented a hájat, vagy ilyesmi :'D Alapvetően teljesen homorú volt a hasam, bizonyára ezért volt olyan látványos háton fekve, aztán ahogy nőtt, egyre magasabban kezdődött a púp, pl. elérte a köldökömet, majd ki is szélesedett, és már a derekamon, vagyis a szélén is megjelent egy domborulat.


14 hetesen éreztem először, szűkebb nadrágban, hogy mozog, mintha belülről megnyalta volna valaki a hasfalam, vagy megfordult volna bennem egy bálna. Olyan hűvös, csiklandós érzés volt.


Amikor meg már nagyon nagy volt, volt, hogy a szegycsontom alatt éreztem, ahogy rámnehezedett, elterült rajtam, de olyan is volt, hogy teljesen összegubózódva a hasam egyik oldalába bújt, és akkor egyrészt nagyon feszítette a bőröm, az izmaim, főleg, ha kidugta a könyökét, sarkát, fenekét, másrészt húzott arra az oldalamra, de úgy is kényelmetlen volt feküdni.

2021. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

En magasdereku nadragot szoktam hordani, mert nagyon szokott fazni a vesem. En nem erzek semmilyen hasfeszulest.

Az az igazsag, hogy nem biztos hogy terhes vagyok.aktus utan ra egy es fel honappal voltam dokinal es nem latott terhesseget. Csak aktus utan par hetig annyira szedultem es emelyegtem, egy honapja meg ugy erzem mintha valami mocorogna lent, hangos bugyborekolo hangokat hallok es az aktus ota tobbszor ereztem a menstruacios gorcsoket, a mensin kivul is. Tudom ha van mensi akkor nincs terhesseg, de egy baratnom a terhessege vegeig menstrualt.

Kiszamoltam, hogy most lennek 18 hetes, ezert kerdeztem hogy ebben a hetben mot lehet erezni, ha valaki terhes.

2021. jan. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!