Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6napot késik a menstruációm....

6napot késik a menstruációm. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Amit tapasztaltam hogy a melleim megduzzadtak, illetve a hasam felvan puffadva. Menzi görcsök előfordulnak derekfajassal egybe kötve, de aztan kb. 5perc és elmulik. Tesztelni egyenlőre nem teszteltem a 10.napon tervezek... Volt így valakinél baba?

2021. jan. 16. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már bőven tesztelhetsz:)
2021. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem már 5 nappal mensi előtt mutatta a 10 teszt ma késik első nap már mindegyik mutatja.

A halványabb a kontroll csík.

[link]

2021. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedden tesztelek mindenképp :) addig várok hátha valami hormonzavar vagy ilyesmi :) tünetek alapján kíváncsi voltam járt e már valaki más is hasonló cipőben ilyen tünetekkel :)
2021. jan. 16. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia2 vagyok cicik szurkálnak, onnan voltam gyanus, hogy ilyenkor sajna sokat böfögök,

Minden terhességemnél mensi görcseim voltak egypár napig, mikor jönnie kellett volna.

2021. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!