Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ha a doki...

Terhesség alatt ha a doki eltilt a szextől csak a hüvelyire érti?

Figyelt kérdés

Tudom gáz kérdés...De korábbi vetélés miatt orvos eltiltott a szextől.

Ez eddig ok.

De még az elején járok ha ez a 9.hónapig marad 🙈

Szóval a nagy kérdés análisan lehet bármi gond? Ha orgazmusom van okozhat bajt? Hüvelyi behatolás tiltást megértem de hátha van B opció 🙈 legalább ennyi. 🙏

Kérlek bunkó választ mellőzzük. Köszönöm



#terhesség #Szex tilalma
2021. jan. 22. 22:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
60%

12

Köszi a felvilágisítást.

Nincs gondom a szexel.

De amikor ezen múlik a gyerek élete akkor egyértelműen kibirok ennyi időt.

Elnézést, azt hittem ez másnak is evidens.

2021. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
24%
A párodat tudod kényeztetni, nekem az a legfontosabb amúgy is a szexben, én elvoltam azzal hónapokig.
2021. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
Mi is elvoltunk tiltva, így választottuk a másik opciót, és teljesen jó volt úgyis. Persze nekem úgy nem volt semmi, de élveztem végülis. 🙂 Még van 2 hét a gyermekágyból hogy végre legyen rendes szex.
2021. jan. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 terhességem is volt, ami alatt egyáltalán nem lehetett szex, orgazmus.

Kibírtuk valahogy, de nem volt könnyű. Egy idő után álmomban voltak orgazmusaim a hiány miatt; tiltás ide, vagy oda.

Sokat voltam kórházban, úgyhogy a férjemnek sem jutott semmi...

Hát ez volt, elmúlt, és a gyermekünk is megszületett.

2021. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Nekem hematómám volt, így a 14. hétig voltam eltiltva. Szerintem nagyon fontos, hogy meg merj bármit kérdezni az orvostól. Sokmindent látott/hallott már, hidd el. Én az ilyen kérdéseket mindig humorral intéztem (mert Ő olyan típusú ember, hogy Ő is humorral intézi).
2021. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
90%
2 terhességet vittem végig sextilalommal. A 3.nál csak 27.héttől volt tilalom. 💪 Túléltük.
2021. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
92%

Tenyleg probald viccesen...

ha meg fiatalabb is foleg veheti a poent is , meg hat szerintem ilyen kerdesre szamit... mert nem te vagy az elso...


“Egy ismerosom kerdezi hogy .....”😆

2021. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt kerdezd meg h orgazmusod lehet-e vagy konkretan az tilos. Ez megadja a valaszt a masztizasra es az analszexre is.
2021. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne megkérdezni..? Ezt a hülyeséget. Ezért van, hogy megvizsgáljon és válaszoljon a kérdéseidre, nem kell itt prűdködni.
2021. jan. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
80%
15-ös: Ennyire ostoba vagy? A kérdezönek NEM AZ a gondja, hogy a párját hogy tudná kielégíteni, hanem neki szabad-e orgazmusának lenni!!
2021. jan. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!