Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam az elso uh.-on,(lomb...

Ma voltam az elso uh.-on,(lombik beultibol)6+5 hetben vagyok, a babaval minden rendben,szepen vert a kis szive is. Viszont a pici alatt egy kis meretu hematomat latott a doki. Tunetem nincs nem verzek. Tapasztalata esetleg valakinek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hematóma fel szokott szívódni. Nekem a doki azt mondta, hogy vigyázz arra, hogy ne emelj nehezet, ne erőlködj, ne hajolgass sokat. Remélhetőleg következő Uh-on nem lesz már ott😉 Ha vérzel majd esetleg akkor pedig fekvést javasolnak. Boldog babavárást kívánok😊
2020. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!!

Nagyon bizom benne..mereteket nem is kerdeztem mert csak becsavarodnek🤪..de ultrahangon is eleg picinek tunt a petezsakhoz kepest is :)

2020. dec. 22. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlókat tudok javasolni, mint az első válaszoló. Ne emelgess, ne hajolj és pihenj amennyit csak tudsz. Általában az ilyen kis hematomák maguktól szivodnak fel. De ha mégsem szerencsére ahogy írtad a hematoma a "legjobb" helyen van, a szikhólyag alatt és ha kiürül a babát nem veszélyezteti úgy.

Ha vérzést tapasztalsz menj be az ügyeletre,hogy megnézzék mi a helyzet.

Ne ijedj meg lehet csak a hematoma kezd majd el ürülni.

Boldog, problémamentes babavárást kívánok! 😊

2020. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

:) Nekem is a hatodik héten fedeztek fel egy hematómát, ami ráadásul hatalmas volt. Az orvos nem sok jóval biztatott. Kímèltem magam, nem erőltettem meg magam, igyekeztem minél többet pihenni, illetve nyugodt lenni. Az orvos azt mondta, hogy a stresszel ártok a legtöbbet. Három hét alatt felszívódott. :) Kívánom, hogy a te esetedben is minden jól alakuljon! Boldog babavárást!


27hkm 🙂

2020. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!