Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire gyakori az anyajegyek növekedésének a száma? Illetve a régiek megnagyobbodásának? (17+6 hetes kismami)

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél is észrevettek hogy jönnek újabb és újjabb anyajegyek. És most megint.
2010. aug. 15. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam jelentkezett pár uj anyajegy, a meglévok pedig szinte feketévé sotétedtek :)

33 hetes kismama

2010. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem sötétültek, de kijött egy jó pár darab...többek között a bimbóudvaron :-/ És nem csak sima anyajegy jött ki, ami a bőrrel egy síkban van, hanem van ami egy picit kitüremkedik. Szóval olyan se nem anyajegy, se nem szemölcs.
2010. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött jópár anyajegy, és az egyik nagy is lett, nyár végén megyek és leszedetem
2010. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kijött kettö, egyik a gyomromnál, másik a köldökömben. Mindegyik ilyen kitüremkedett anyajegy színü de mégsem az. Észrevettem, hogy néha jönnek le róla ilyen leszáradt darabkák. Gondoltam akkor leszárítom...kb 3 hetembe telt és már csak a helye van ott. Azért remélem neked nem ilyenek!!!

36 hetes

2010. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jelentkezett par uj a nyajegy a bimboudvaron.Nem tul szep, de felek leszedetni, hogy ilyen helyen van.
2010. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De jo kerdes!!!en is tettem fel hasonlot,csak nem ebben a temakorben.Rajtm is jottek ki anyajegyek,pici aprok,viszont a mellkasomon kijott egy nagy marcius kornyeken 10 hetesen(nem anyajegy),nem tudtam hogy kapcsolatban lehet a terhesseggel,felkerestem egy orvost,aki kimetszette aprilisban(nagyon csunya vagasom van,kb 5centi),o sem mondta,hogy ez kialakulhat a terhessseg alatt is.Aztan 3 hete ismet kijott egy,neha verzik,fajdalmatlan,de egyre no.szerintetek mit tegyek?A tietek is ilyen?(van foto)

Belinkelem az oldalt,ahol feltettem a kerdest: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2010. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok,17:45-os,neked mivel sikerult leszaritanod?es a tied is olyasmi volt,mint az enyem?En egy masik internetes oldalon kerdeztem meg egy orvost,es o mondta,hogy pyogen granuloma a neve,(kep utan persze,nem mondta 100%)
2010. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!