Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy jobban...

DDorkaa kérdése:

Mit tegyek, hogy jobban megéljem a várandósságom?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta vágytam egy gyermekre, készültem az érkezésére. Miután megfogant a baba teljesen kétségbe estem, hogy akkor hogyan tovább, biztos, hogy jól meggondoltam-e, felkészültem-e egy ekkora feladatra.

Ráadásul a terhességem eleje nagyon nehéz is volt, a családom rosszul fogadta a gyermek érkezését, emellett rosszullétek gyötörtek a 19.hétig, 8 kilót fogytam.

Most már a 26.héten vagyok, a családom megbékélt, nagyon várják a csöppség születését, sok támogatást kapok tőlük és szerencsére a rosszulléteim is teljesen elmúltak.

Viszont lelkileg nem vagyok jól továbbra sem. Szerettem volna a terhességem minden percét kiélvezni, hiszen ki tudja megadatik-e mégegyszer ez a csoda az életemben. Próbálok meditálni, sok könyvet olvasni, készülni a pici érkezésére, de mégis úgy érzem, hogy nem kötődöm hozzá, nem szeretem. És ez nagyon rossz érzés 😔

Hogyan tudnék ezen változtatni? Mit kéne tennem?



2021. jan. 24. 10:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sok Boldogságot!
2021. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!