Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen hematoma? Mire...

7 hetesen hematoma? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok 7+2- es terhes!

Tegnap az összes tünetem megszűnt és ma reggel halvány sárgás- barnás folyásom volt.

Külföldön élek, itt nem csinálnak ultrahangot a 12. hétig, így nem is tudtam, hogy eddig, hogy alakult a terhességem.

Nagyon megijedtem, így elmentem ultrahangos klinikára!

Ott megállapították, hogy a terhességem rendben van, jók a méretei, láttam a szívverését is. Mutattak egy fekete foltot is külön, hogy onnan jön a vérzés!

Annyit mondtak csak, hogy pihenjek többet!

A papíromra ráírták, hogy gyenge vérzés hematóma miatt!

Sokat olvasgattam a témában, mindenki azt írta, hogy nekik szigorú ágynyugalom kellett, különféle gyógyszereket kaptak, sokban függ a végkimenetel attól, hol helyezkedik el a hematóma.

Ilyenekre itt nem kaptam választ.

Kérdeztem lehet-e így dolgozni, lehet- e házas életet élni, mindenre igen volt a válasz!

Kérdeztem jöjjek-e vissza kontrollra, azt mondták nem szükséges, a következő a 12. heti lesz.

Azóta sincs rendes vérzés, csak ez a nagyon kevés folyás!

Bárkinek valami jó tanács? mire lehet számítani?

Köszönöm



2021. jan. 24. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak barnázás.


#7

2021. jan. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem vasárnap óta szinte semmi.

Meglátjuk mit mondanak ma az ultrahangon!

2021. jan. 27. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!