Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek ezek a terhesség...

Lehetnek ezek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

Most 2 hete, hogy szeretkeztünk a párommal, s belém élvezett, természetesen már volt szó a gyerekvállalásról, ez tervezett volt.

29-ére nem várom, s reménykedek.

Ma kezdett el eszméletlen nagy étvágyam lenni, 3-4 napja eszméletlenül feszülnek a melleim, kemények, sőt nőttek is egy keveset. A savanyúságot eszméletlenül kívánom, amit most ettem a percen.

Ezek lehetnek a legelső tünetek, vagy csak én képzelek bele ebbe többet?

S nektek mik voltak az első terhességi tüneteitek? Mikor jelentkeztek először?


2021. jan. 25. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Ki tudja ezt megmondani?

Menzesz előtt pár nappal én is megettem minden nap egy üveg savanyúságot, a férjem akkor mondta hogy tuti terhes vagyok, én meg áh dehogy, erre tényleg pár nap múlva pozitívat teszteltem. Más tünet nem volt, szokásos pms tünetek, mint fáradtság, puffadás, nagyobb étvágy, de ezek minden hónapban voltak mensi előtt.

29 hkm

2021. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nagyon korán képzelődsz.

Nekem pl nem volt semmi tünetem,elmaradt a menzeszem ennyi,később jött ram minden,de en kétlem hogy 2hét után bárki is produkálna tüneteket.

2021. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nekem ilyen nem vol. Viszont pár hónapja rám jött egy olyan, hogy folyamatosan kívántam az olajbogyót 😄 meg is ettem pár üveggel, de sajnos nem voltam terhes 😌
2021. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nemvárt elött még mindig SEMMI tünet nincs... ez mind pms tünet.

Nem kell minden pillanatban magadat lesned, és beképzelned dolgokat.

Majd ha késik, akkor kezdj el gyanakodni...

2021. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ilyenkor még nincs tünet. Hát ez eszméletlen.
2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden menstruáció előtt ez van nálam.Olyan zabálós,mellfájós vagyok, hogy csak. Eddig csak 1 gyerekem született. Nekem terhesen semmilyen tünetem nem volt.Ha nem tervezett baba lett volna ,akkor valószínűleg átlagnál később jöttem volna rá, hogy terhes vagyok,mert a ciklusaim is elég cifrák voltak.
2021. jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is menzesz előtt vannak hasonló dolgaim.Éhesebb vagyok az átlagnál,megkívánok ezt azt,mellem érzékeny és feszül bla bla és mégsem vagyok terhes.Csak azt akarom ezzel mondani hogy erre ne alapozz mert nagyot csalódhatsz.Miért nem értik ezt sokan?Komolyan nem értem.Én menzesz napján tesztelek és max utána 2 nap múlva esetleg és kész.Magatok életét bonyolítjátok meg a tünetekkel való agyalással és ezt nem rosszból vagy piszkálódásból mondom hanem tapasztalatból
2021. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Ha van olyan tüneted ami fura tesztelj,. Nekem a 10es 5 nappal előtte pozitív volt.

2021. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz ,akkor tesztelj a várható menzesz után legalább 1-2 nappal, persze, ha nem jönne meg.
2021. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Korai terhességi teszt! :)

6 nappal kimaradt elott kimutatja!

2022. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!