Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen fájdalo...

Terhesség alatt milyen fájdalomcsillapító gyógyszert szedhetek? Megkérdezem az orvosom mindenképp holnap,de most lenne rá szükségem!

Figyelt kérdés

#Gyógyszer terhesség
2021. jan. 28. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Paracetamolt. Pl panadol. Ha nem használ és az orvos engedi algopyrint is
2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Panadol
2021. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Panadol vagy bármi ami paracetamol.

Egyszer ismerősnél kezdett el fájni a fejem, Benuron nevű gyógyszerük volt, amit nem ismertem. Simán felhívtam az orvosi ügyeletet hogy megkérdezzem. Szerencsére lehetett és még az “adagolásról” is tájékoztatott a doktornő, illetve ajánlott még pár gyógyszert a későbbiekre.

2021. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pl a paracetamol csak olaj a tűzre. Nem segít, sőt talán meg jobban is fáj tőle.

Migrénes vagyok, algopirint szedtem rá.

2021. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4 1-es vagyok. Igen detto nekem is ez volt. En is azért írtam, ha nem használ mehet az algopyrin is. De nekem terhesseg előtt és soha nem használt a paracetamol. Néha arra gyanakszom, hogy az lazán csak placebo 😅
2021. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SAMpernatural ***** válasza:
Igen, ezek jók
2021. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!