Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a babaájánál 3fölötti tarkóredőt mértek és egészséges babája született? Mivel magyarázták az orvosok?

Figyelt kérdés

Milyen vizsgálatokra vállalkoztál?Milyen volt a terhesség?


Várok mindent erről!


Köszi előre is mindenkinek aki válaszol.


2010. aug. 15. 21:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Az amnio eredményét mindenképpen megírom,hogy berősítsem azok táborát akiknél jól végződött a dolog!
2010. aug. 25. 10:37
 12/26 anonim ***** válasza:
20:28-as vagyok mint írtam 2 éve 21 hetesen volt egy vetélésem ott semmi rendellenest nem találtak egyszer csak elhalt a méhlepény influenza vírust találtak rajta a szövettannál úgyhogy a dokim most nagyon óvatos már az elejétől ezért ahogy levették a magzatvizet már az nap be is kellet feküdnöm a kórházba 3 hétig bent tartott hogy még véletlenül se csináljak olyat ami bajt okozna ahogy írod házi munka az mindenkinél van és akarva akaratlanul előfordul hogy csinálgatsz ezt azt még akkor is ha tudod hogy nem szabad mert mindig azt gondolja az ember hogy óh hát ennyitől nem lesz semmi baj na ezt akartuk kiküszöbölni(ezt próbáld meg te is a fejedből kiverni csak a pihenésre koncentrálj és a babádra) ezért a kórházba pihiztem ott tényleg nem volt semmi ami veszélyeztetett volna:-)))viszont az első hét az nagyon nehezen telt nekem szerdai napon vették le a vizet őszintén megírom köv. hét pénteken nyugodtunk meg teljesen hogy jól van a kis ficánka addig nagyon stresszes volt a terhességem nem volt elég a 2 éves előzmény ez a terhességem is barnázásal majd vérzéssel aztán rossz véreredménnyel folytatódott de amióta tudjuk hogy miden ok azóta mintha nem is lennék terhes imádom az egészet élvezem hogy nő a pocim már akkora majd szét durran de az a lényeg hogy jól vagyunk én biztos vagyok benne hogy nálatok is minden ok lesz és biztos vagyok abban is hogy ha rá nézel a kisfiadra az nagyon sok erőt ad hiszen ő teljesen egészséges akkor ez amelyik a pocidban van miért ne lenne az ,még egyszer kitartást és minden jót kívánok
2010. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom ami veled történt,de annak örülök,hogy minden oké volt a másodiknál.

Köszönöm a sorokat amiket írtál!

Nincs más csak várni-várni-várni!


Egyenlőre még nem tudom hogy fogom bírni,hogy 3 hétig semmit ne csináljak...de majd megerőltetem magam!

Mert ezek szerint tényleg illene azt a 3 hetet tényleg komolyan venni!

2010. aug. 25. 16:45
 14/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok,a 3 hét várakozásból a holnapi napon telik le 2 hét.

Ma próbáltam hívni a kórázat,de a 43. próbálkozás után feladtam.

Nagyon nehéz a várakozás!

Remélem péntekig kiküldik azt a fránya levelet és akkor megírhatom,hogy minden oké...

annak aki figyeli a kérdést.

2010. szept. 13. 16:28
 15/26 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtetem megírni,hogy az afp eredményem már megött,az 0,82 volt.Normális értéknek számít!Már csak a genetikai eredményt várjuk!

Szorítsatok!

2010. szept. 13. 16:30
 16/26 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegeskedj, nekem azt mondták anno, hogy ha baj van, akkor 1 hét múlva tutira értesítenek, mivel már eltelt 2 hét, valószínű nincs baj. Az is megnyugtató, hogy az AFP eredményed jó lett! Írd majd meg, ha megkaptad az eredményt!
2010. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szorítok:)

De szerintem sincs gond, mert a rendellenesen fejlődő sejtek már a tenyésztés korai szakaszában is adnak egyértelmű eredményt. Mindenesetre nagyon megy a drukk:)

2010. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek aki szorított és gondolt rám!


Mint utólag megtudtam,a tenyésztési idő 2 hét,tehát rossz eredménynél sem tudnak 1 hét elteltével értesíteni!


Azt tudni kell,hogy anyukám is egészségügyis és ma végre megtudta a tenyésztést végző genetikustól,hogy SEMMI BAJ ÉS MINDEN RENDBEN:):):):):):):)

Tegnap még a kórház sem tudta megmondani,hogy mi lett az eredmény,ugyanis ők is velem szinte egyszerre kapják meg az eredményt!

A genetika postáz egyet nekem egyet a kórháznak...


A LÉNYEG,HOGY MINDEN RENDBEN ÉS MEGNYUGODTAM.


köszönöm nektek,hogy próbáltatok a nehéz időszakban lelket önteni belém!!!


Sziasztok!


Gabi

2010. szept. 15. 20:37
 19/26 anonim ***** válasza:

Tiszta szívemből örülök, minden jót!

Adri :-)

2010. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hurráááá:DDD

Gratula, és boldog babavárást!

2010. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!