Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhangfigyelőt...

Picsusz kérdése:

Angelsounds szívhangfigyelőt ki milyen gyakran használja?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel 11 hetesen hallgattam először. Pár naponta használtam egészen addig, míg nem kezdtem el érezni rendesen a mozgását. 20 hetes kortól nem használtam csak akkor ha beparáztam, hogy nem mozgott egész nap.

Másodiknál 10 hetesen lőttem be és minden nap használtam, sokszor 2x vagy 3x egészen addig, míg nem éreztem a mozgását biztosan. 16 hetes korig kábé. 2.-kal azért voltam parázósabb, mert 2 vetélésem volt a két egészséges terhesség között. Mindig csak pár másodpercig hallgattam a szívverést és általában fél percen belül-legtöbbször ahogy ráraktam már hallottam-megtaláltam a szívverést.

2015. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én 13hetesen vettem meg és elég sűrűn használtam jó pár hétig, naponta többször is. Persze akkor már kevesebbszer kellett mikor rendszeres mozgásba kezdett mert akkor az nyugtatott minket hogy igen érezzük hogy nagyon mozog:) de őszintén én a mai napig néha előveszem (hetente 1x) jól esik hogy most már egyáltalán nem kell keresgélni és az hogy mindig mocorog is közben és ugyebár egyre feljebb találom a picúrt ahogy helyezkedik :) boldog babavárást ! 29hkm
2015. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hetesen vettem.. Hetente egyszer használom.
2015. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is minden nap használom,míg meg nem találom.15 hetes vagyok,és mivel még nem érzem őt,megnyugtatásképpen használom,mert nagyon sokat vártunk rá,és tudnom kell,hogy jól van e.Dokimat kérdeztem,elvileg nem árt nekik,csak picit zavarja őket.
2015. jún. 20. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!