Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab/veteles utan...

Akinek missed ab/veteles utan lett babaja hogy viselte a terhesseget?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Arra lennek kivancsi, hogy aki missed ab esetleg spontan veteles utan lett terhes , az hogy viselte a varandossagot?


Gondolok itt olyanra, hogy pl.meglatta a ket csikot, es mit erzett?

Mennyire feltetek? Vegul voltak komplikaciok vagy egeszseges jo terhesseg volt?



Mi a ferjemmel szeretnenk probalkozni, tudom mikor lesz ovum, mikor vannak termekeny napok stb. Nagyon szeretnenk a babat. De neha olyan gondolatok cikaznak a fejemben, hogy mi van ha ez a baba is elmegy?



2021. jan. 29. 13:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap múlva lett + a tesztem az előtte lévőnél jobban megilyettem és nem is maradt meg, fiamnál nyugalmat éreztem mikor megláttam. Jó minden kis fájdalomnál beparáztam, de minden rendben volt.

Szeptemberben volt megszakítás 14.héten mert beteg volt a baba, most kicsit izgulok, hogy minden rendben legyen és túl legyek a genetikaivérvételen, de ha arra gondolok, hogy hívnak kicsit pánikolok,csak az jöjjön el és legyen minden rendben.

2021. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Spontán vetélésem volt már, emiatt mikor pozitívat teszteltem nem tudtam úgy beleélni magam, elhinni, hogy gyerekünk lesz még akkor sem, mikor 7 hetesen megállapították a terhességet, volt szívhang is, 10 hetesen sem, mikor mondták, hogy továbbra is minden rendben, a 12.heti genetikai után kezdtem tényleg elhinni, de még mindig nem merem teljesen beleélni magam, pedig már 29 hetes vagyok és minden nap itt mocorog a pocakomban. Szerintem akkor fogom merni teljesen elhinni, ha már a karombam fogom tartani. Rossz érzés, mert más nem így éli meg a terhességet, de nekem az első vetélés ezt eredményezte.
2021. jan. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1.valaszolo:


A félsz mindenkiben benne marad sajnos. Az okos emberek (es az orvosok is) azt mondjak hogy a villam 2x nem csap ugyan oda. Tehat ha beteg volt a baba a kovetkezo biztos egeszseges lesz:)

Kitartast es sok egeszseget!



2.valaszolo:

Sajnalom!

En az elozonel (2.baba) nagyon bele eltem magam, elkonyveltem hogy o is 100% egeszseges. 7.heten volt szivhang. 12 hetes uh-ra nem jutottam el sajnos mert a 11.heten elkezdtem verezni. 9 hetesen allt meg a fejlodesben.

Valoszinuleg en addig izgulni fogok es lesz bennem egy félsz amig nem erzem, hogy mozog.

Hidd el, vele mar semmi nem tortenik!:)

Jo baba varast kivanok!

2021. jan. 29. 14:54
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba volt, 9 hónap próbálkozás után jött össze (fiatalok vagyunk), felhőtlenül boldogok voltunk, de elkezdtem barnázni, majd sajnos üres petezsák miatt Missed ab lett (9 hetes lettem volna a műtétkor). A műtét után 5 hónappal jött össze a második terhességem, és bár örültünk, de ez már nem volt felhőtlen öröm, mert nagyon féltünk, hogy nem marad meg ő sem, és nem mertük beleélni magunkat, főleg, hogy 5 hetesen vele is elkezdtem barnázni. Ezt leszámítva problémamentes terhességem volt 9 hónap rettegéssel, hogy nehogy baj legyen, de végül 39+6-ra természetes úton, komplikációk nélkül megszültem. Na de az a 9 hónap... minden pisilésnél lestem a papírt, nincs-e rajta vér, többször voltunk ügyeletben, mert azt hittem, baj van (23 hetesen vízszerű folyás, 27 hetesen megütődött a hasam, és folyamatosan keményedett, stb), és hosszabb "pihi" után mindig megpiszkáltam a babát, hogy mozog-e. Mindig a "vízválasztókat" vártam: 12 hetes genetikai uh, minden oké-e, aztán a 19. heti uh, minden oké-e, magzati szív uh, aztán hogy betöltse a 24. hetet, mert onnantól már "menthető", ha extrém koraszülött, aztán a 30. Hét, hogy jobbak legyenek az esélyei, ha olyan korán jön, aztán a 37. Hét, hogy ne legyen koraszülött, aztán hogy a szülésnél ne legyen semmi... szóval azért nem voltunk nyugodtak. Tuti a következő terhességem is hasonlóan fog zajlani.
2021. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Én is ebben reménykedek, ha nem így gondolnám nem vágtam volna bele még egyszer.

2021. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen! Igen, már bízom benne, hogy ha eddig is minden rendben volt, akkor már ezalatt a 11 hét alatt is rendben lesz és áprilisban már a karomban tarthatom a kislányunkat! 😊

Kívánom, hogy a következő terhességed problémamentes legyen! 🙂

2-es voltam

2021. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

4-es: sajnalom:(

Barnazas utan nem kaptal gyogyszert?

Egyebkent en is valami hasonlon fogok atmenni sajnos. De nem tudok mar tiszta fejjel es halal nyugodtan neki indulni..


Viszont nektek gratulalok a babahoz!:)

2021. jan. 29. 16:01
 8/32 A kérdező kommentje:
2-es, koszonom:) jovohonap vegen minden kiderul
2021. jan. 29. 16:08
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

4# vagyok

Köszönjük! :)

De, kaptam gyógyszert mindkétszer, de valószínű egyiknél se ez volt a baj... az elsőnél, ami missed ab lett, ott rögtön elmúlt a barnázás, de nem fejlődött tovább a terhesség. A másodiknál pedig a gyógyszer ellenére a 12-13. Hétig barnáztam, és semmi gond nem volt. 🤷‍♀️

Kitartást, és próbálj nyugodt maradni! Tudom, hogy nehéz, de nekem borzasztó volt a hónapokon át tartó rettegés, nem kívánom senkinek!

2021. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

En szeretnek kerni.. nem tudom. Lehet semmit nem erne de adna egy megnyugvast, hogy kaptam.

Nalunk a szovettan semmit nem mutatott, tehat csak nem volt eletkepes, nem fejlodott tovabb.


Probalok:) Szedek vitamint mindent megteszek mar a terhesseg elott is. Remelem februar vegen mar pozitivat tesztelek es minden rendben lesz🙏🏼 12 hetig tuti hogy minden uh elott stresszes leszek. De mar egy szivhang hallgato keszuleken is gondolkodtam..:D az megnyugtatna..

2021. jan. 29. 17:23
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!