Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab/veteles utan...

Akinek missed ab/veteles utan lett babaja hogy viselte a terhesseget?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Arra lennek kivancsi, hogy aki missed ab esetleg spontan veteles utan lett terhes , az hogy viselte a varandossagot?


Gondolok itt olyanra, hogy pl.meglatta a ket csikot, es mit erzett?

Mennyire feltetek? Vegul voltak komplikaciok vagy egeszseges jo terhesseg volt?



Mi a ferjemmel szeretnenk probalkozni, tudom mikor lesz ovum, mikor vannak termekeny napok stb. Nagyon szeretnenk a babat. De neha olyan gondolatok cikaznak a fejemben, hogy mi van ha ez a baba is elmegy?



2021. jan. 29. 13:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy meg nem erősített, egy pozitív után egy halványabb pozitív, végül egy negatív teszt. Bár tudom, hogy a vetélések legnagyobb részére nem is derül fény és teljesen természetes jelenség is egyébként, a test is "gyakorol", mielőtt "komolyan belevág". Csak azért derül ki, mert egyre érzékenyebbek a tesztek és korán tesztelünk.

El is határoztam, hogy legközelebb nem tesztelek korábban, végül ezt nem tudtam betartani, mert egy gyógyszer miatt tesztelnem kellett, hogy elkezdhetem-e, így "lebukott" az 5. hét előtt. Aztán vettem egy marék tesztet és minden héten teszteltem, megpróbálva nem komolyan beleélni magam a 12. hétig, de ennek ellenére eléggé paráztam, meg hát ismeretlenek voltak számomra a tünetek is, állandóan menstruációs hasfájásra emlékeztető fájdalmaim voltak, és ezekről is hiába tudtam, hogy normális, azért ment a para.

2021. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

#31.

Nekem meg sosem jelzett pozitivat egy teszt sem. Meg az sem amelyik elvileg 6 nappal a menzesz elott megcsinalhato.

Mindig a menzesz napjatol szamitott 3-4.nap csinaltam meg. Akkor mar eros ket csikom volt mindkettonel.


En nem tudom mik a veteles tunetei. Mert nekem semmi bajom nem volt. Azon kivul, hogy elmult a brutal hanyingerem🤷🏼‍♀️ De a kovetkezonel mar mindenre oda fogok figyelni. Pihennem is kell szigoruan..vedono tanacsara.

Remelem 26-an tesztelek egy pozit.


Neked pedig jo babavarast!:)

2021. febr. 9. 19:42
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!