Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek missed ab/veteles utan...

Akinek missed ab/veteles utan lett babaja hogy viselte a terhesseget?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Arra lennek kivancsi, hogy aki missed ab esetleg spontan veteles utan lett terhes , az hogy viselte a varandossagot?


Gondolok itt olyanra, hogy pl.meglatta a ket csikot, es mit erzett?

Mennyire feltetek? Vegul voltak komplikaciok vagy egeszseges jo terhesseg volt?



Mi a ferjemmel szeretnenk probalkozni, tudom mikor lesz ovum, mikor vannak termekeny napok stb. Nagyon szeretnenk a babat. De neha olyan gondolatok cikaznak a fejemben, hogy mi van ha ez a baba is elmegy?



2021. jan. 29. 13:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a drukkot, remélem minden rendben lesz, de azért készülök a rosszra is.
2021. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Majd ird meg, hogy hogyan alakultak a dolgok. En szoritok,hogy minden okes legyen.
2021. febr. 4. 09:52
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 8. Héten ment el az első baba, a 9 hetes ultrahangon derült ki. A másodiknál minden úhra gyomorgorccsel mentünk, de minden rendben ment, most van egy 8 hetes nagyon cuki kislányunk :)
2021. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát teljesen megértem a félelmeidet. Nekem 2 vetélésem volt. Most, hogy közeledik a nap, mikor majd megjönnek a vérvizsgálat eredményei, a konzultáció napja, észre vettem, hogy én is stresszesebb vagyok, félek attól, hogy mi lesz. Mi van ha van valami gond? Mi van ha nincs? De akkor miért ment el mind a két pici? Két vizsgálatot végeznek el: Genetika és trombocita. Másra nincs lehetőség ( külföld). Hát hadd ne mondjam, mennyire húzott fel ez is. Azt hittem majd jön a nagy kivizsgálás, csomó teszt (3 hónapot vártunk rá amúgy: 2 hetet míg megkaptuk az időpontot, aztán 2,5 hónapot az időpont napjáig), erre az orvos azt mondta, hogy csak nagyon-nagyon kevés esetben találnak bármi gondot, minden esélyem megvan arra, hogy a következő sikerüljön, mutatott egy csomó statisztikát (86%, hogy egészséges terhességem lesz). Ezt a első után be is nyeltem, hogy balszerencse, hiszen sajnos van ilyen, de a második után már félek, már rettegni fogok minden vizsgálatnál (ha összejön persze). Mindkettő természetesen ment el, mármint otthon vetéltem el. A másodiknál az ágyban bőgve a fájdalomtól azt mondtam magamnak, hogy én ezt nem csinálom újra, elegem van. Mármint úgy értem derítsek ki mi a gond, én nem vágok bele addig. Ehhez képest az van, hogy: "Ez van, próbálkozni kell tovább" - orvosi szempontból. Az a két vizsgálat lehet nem hoz semmilyen eredményt, azokon kívül még lehet 1000 másik gond is, amit eszük ágában sincs kideríteni, mivel szerintük ilyen gondok nagyon-nagyon ritkán akadnak, így bele sem kezdenek.
2021. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: csak azért írtam le, mert én végülis kétszer voltam terhes. Igaz, hogy a második sem sikerült, de a másodiknál minden rendben volt az első UH-on. Kicsit megkönnyebbültem, de tudtam, hogy messze még a vége, ne szabad túlzásba beleélni magunkat. Hát két napig tartott a boldogság, ami nem is volt felhőtlen a félelmek miatt.


Sok erőt, kitartást kívánok nektek és mindenkinek. Nem szabad feladni én sem teszem. ❤️

2021. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

#23 Gratulalok a kislanyhoz!☺️


#24 Nagyon sajnalom! Kulfoldon eleg lazara veszik a terhesseg,veteles dolgot.Legjobb baratnomnek is elment a babaja..hivott mentot mert annyira gorcsolt az sem ment ki erte. Szanalmas.

Sok erot kivanok neked! Esetleg probald meg a duphastont felirattatni. Elvileg segit a megtapadasban. Nem egy vilagmegvalto gyogyszer de meg is csak er valamit. Valakinel olvastam itt gyakorin, hogy mar 2x ment el a baba, a 3.nal is barnazott akkor kapta ezt es meg is maradt 🤷🏼‍♀️ Egy probat lehet meger.


En sem fogom bele élni magam a kovetkezobe. Igaz, meg nagyon fiatal vagyok (23) de meg barmi lehet igy is kortol fuggetletnul...

2021. febr. 9. 14:05
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen. 🥰


Igen, gondoltam én is rá, hogy akár progeszteron hiány is okozhatja az egészet. Rá is kérdeztem az orvostól, aki visszakérdezett, hogy van e gond a menstruációmmal? Mondtam, hogy nincsen, pontos és egyforma. Akkor azt mondja progeszteron probléma nem állhat a háttérben.


Nagyon szépen köszönöm. Igen, a félelem mindig ott van, de próbálnunk kell nyugodt maradni amennyire csak tudunk a baba és a saját egészségük érdekében is. Egyébként igencsak kevéske esélyed van arra, hogy újból ilyesmi történjen. Hiába vagyok ellenpélda, de úgy tudom nagyon kevesekkel fordul elő. Én estem bele ebbe a szerencsétlen százalékba, nem vagyunk olyan sokan.

2021. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nekem se volt baj soha a menzeszemmel.. de azert adna egy megnyugvast. Van egy masik nevezetu gyogyszer is.. annak is valami hasonlo a neve.


Tudom, utana olvastam. De barmi elofordulhat sajnos. Probalok pozitiv lenni, de felek, hogy a kovetkezo babaval is lesz valami. Es ez mar valtozni se fog sajnos.

De remelem ebben a honapban osszejott🤞🏼

2021. febr. 9. 15:12
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örültem a pozitív tesztnek :) Rögtön el is rohantam hcg-t nézetni, de egész héten szépen nőtt, úgyhogy megnyugodtam. Nagyon korai vetélésem volt, úgyhogy ezek után már annyira nem tartottam tőle h megismétlődik. Kilenc hetes vagyok, eddig minden rendben. Igazából az orvosom jobban aggódik mint én, és hát ez egy kicsit idegesítő...

Tehát nekem valójában az az időszak volt rossz,amíg túl nem jutott a terhességem azon a szakaszon, ahol az előző elhalt.

2021. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29

Akkor en a 12.hetig idegeskedni fogok😀

9.hetnel allt meg a fejlodesben.

Azt beszeltuk, hogy 6,8,10,12 hetesen fogunk uh-ra menni es igy tovabb 2 hetente. De nem leszek nyugodt szerintem meg igy se.

7.het utan 100% hogy beszerzek egy brendonos szivhang hallgatot 😀

Talan az megnyugtat

Ajanlom neked is.

2021. febr. 9. 18:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!