Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hónap alatt előfordulnak...

9hónap alatt előfordulnak olyan gondolatok, hogy valaki mégse akarja a terhességet, beparázik hogy visszafordíthatatlan az egész?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

25 hetes vagyok és eddig úgy kb 3x csapott belém a pánik a semmiből, hogy én ezt mégis hogyan gondoltam? Aztán kb 1-2 perc után elmúlt mindig. Pedig tervezett baba volt, nagyon sokat vártunk rá.

Szerintem természetes ha valaki néha beparázik. Eléggé nagy dolog ez, visszafordíthatatlan vállalkozás amiről csak elképzeléseid vannak, hogy milyen lesz, de valójában senki nem tudja mit vállal be.

2019. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10-14.hét között többször is,de egyik napról a másikra elmult :)
2019. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 6 hónapos a kislányom és imádom. Mégis vannak olyan napok (főleg mikor egész nap sír) hogy arra gondolok hogy kellett ez nekem.. Utána gyorsan elmúlik ez a gondolat mert szereted a gyereked, de azért csak emberből vagyunk :)
2019. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Masodik gyerekkel vagyok terhes, sajnos, sokszor elojon a gondolat, tervezett baba, de kozben a parkapcsolatom hirtelen megromlott (reszben miattam is, de ebbe nem mennek bele)...
2019. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel nem éreztem ezt,most a másodikat szeretném,de félek is belevágni pont amiatt,mert félek ettől az érzéstől...
2019. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rég szerettünk volna babát, aztán amikor már ott volt az életünk, bele is vágtunk és elsőre összejött. Ollyan 5 éve biztosan az volt a kis dédelgetett világunk, hogy milyen szuper lesz, ha végre... És mégis, teljesen random időközönként - bár főleg akkor, amikor már napok óta hánytam - egy pár percre lefagytam, hogy eztmégishogygondoltuk, nincs visszaút, el fogjuk rontani, át fogja alakítani az életünket (amit egyébként 99%ban otthon töltöttünk a baba előtt is). Aztán ahogy jöttek, el is múltak, a nagyobb gyerekünk már 3 éves, a kicsi 1 és minden nap örülünk mindkettejüknek. Nekem az orvos azt mondta, normális, és főleg a hormonok a hibásak, de ha aggódom miatta, beszéljek egy pszichológussal.
2019. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen

Olyan 2-3 alakalom volt


Pedig tervezett gyerek, 9 év után

2019. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsö baba, mindennap rámjön ez, pedig még csak az elején vagyunk. Aztán arra gondolom, hogy majd lesz valahogy,csak éljem túl, ne vágjanak, ne repedjek, és ne fájjon nagyon. :(
2019. márc. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!