Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hetben jelentettetek...

Hanyadik hetben jelentettetek be hogy gyereket vartok?

Figyelt kérdés
10 hetben jarunk. Meg nem tudja senki de lattunk olyat aki mar 6 hetesen ultrahang kepet postol facebookon.
2021. jan. 30. 03:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A legközelebbieknek mondtuk csak el, 13, 15, 17. héten
2021. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7.héten voltam terhességmegállapításon, utána a családnak elmondtuk. Meg 2 barátnőmnek.

Főnököm a 9.héten tudta meg.


Távolabbi körben 16hetesen jelentettük be, mikor tudtuk, hogy fiú lesz.


Szeptemberben ismét terhes lettem. Arról kb 5barát és anyukám tudott. Illetve egy ismerős kinyomozta, és elkürtölte sok embernek. Kb a 7.hétben. 9.héten megszakították a terhességet, nem fejlődött tovább.


Most ismét terhes vagyok, 4 napja tudjuk. 1 barátnőm tud róla. 12.hétig senki másnak nem mondjuk el.

2021. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Férjemmel együtt teszteltünk, anyósomnak rögtön elmondtuk, a többieknek a 12.hét után.
2021. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Minek DNS teszt terhessegkor?
2021. jan. 30. 19:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert a magzati dns-ből meg leheg állapítani egy csomó kromoszómarendellenességet - mi Niftyt csináltattunk, majdnem 70 betegségre szűr.
2021. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pozitív tesztnél elmondtuk. Az esküvőnk napja volt. Már 1.5 éve próbálkoztunk, mindenki nagyon örült neki, így még szebb volt az a nap.


Tudom, hogy kicsit kockáztattunk, de jó a mérlegem:1 terhesség, 1 gyerek. 0 vetélés, 0 abortusz, 0 eseményutáni, etc.

Szóval megkockáztattuk.

2021. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Férjemnek azonnal :D Szüleinknek a 7. héten, mikor volt szívhang (munkahelyen is és szigorúan csak a közvetlen felettesemnek és a HR-nek, mert veszélyeztetett vagyok, és volt esély rá, hogy a dokim egyik napról a másikra kiír). Nagyszülők, nagybácsinak és a legközelebbi barátoknak 14. héten, mindenki más a 2.genetikai uh után tudja csak meg, de ők is csak közelibb ismerősök. A többi meg majd észreveszei/megtudja...
2021. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!