Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten jelentettétek...

Hanyadik héten jelentettétek be a családba és a munkahelyen a kollégáknak meg a fönöknek a NAGY hírt? 🤗

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, egy pár barátnömnek mondtam eddig el meg anyukámnak na meg persze a páromnak! De bejelenteni még nyilvánosan nem jelentettem. Meg a facebookra se posztoltam ki 😀 De annyira szeretném pláne h nem tervezett baba hanem csak "becsuszott"

es senki nem szamit ra. De még félek elkiabálni! Unokanövérem 2 hete vesztette el a babáját pedig már 20 hetes terhes volt.... 😱😳


2016. febr. 16. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes terhes voltam, amikor a szüleinknek elmondtuk (karácsonyi ajándékként került egy UH kép a fa alá), illetve utána 1-2 közeli barátunknak, addig senkinek. Pár nappal később megvolt a 12. heti UH, majd azt követően bejelentettem a munkahelyem és onnantól folyamatosan tudattuk a tágabb baráti körrel.
2016. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A szülőknek a 9. Héten. A munkahelyen a 12. Héten. Utána folyamatosan mindenkinek.

Facebookra egyáltalán nem poszoltam ki.

2016. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
A facebookra semmikèp ne rakd ki majd csak ha megszületett. Nekem a 8. hónapban halt meg a babám ès hála ègnek nem posztoltam előtte ki. Igy legalább ott nem kellett magyarázkodnom. A családnak elmondhatod de a munkahelyen elèg a 12 hèt után.
2016. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

A fb-ra való kiposztolás szerintem nagyon gáz. Egy ismerősöm egyből feltette (szinte még meg sem száradt a pisi a tesztcsíkon), majd néhány héttel később egy vetélés utáni képet. Primitív.

#1

2016. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A facebookra semmiképp se posztolnám ki! Majd ha megszületett! Nem egy ismerősöm van aki kiposztolja.....én még uh képet sem raktam ki egyikről sem,a 3.babáról sem fogok!

12.hét után már elmondhatod!!!

2016. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sógornak 8 hetesen (együtt laktunk, akkor készült az első uh-kép). Többi családtagnak 13. héten (meg akartuk várni a vízválasztó 12. hetet, és utána volt egy jó alkalom a bejelentésre). Munkahelyen 15. héten (szintén első trimeszteres para, utána szabadságolások miatt ekkor találkoztunk).
2016. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

szűk családnak pozitív teszt után + nagyszülőknek nőgyógyászati vizsgálat után elmondtuk :) a főnökömnek is elmondtam 8. hét körül a vizsgálatok miatt, mert nálunk csak úgy nem szeretik szabira engedni a dolgozókat :) fb 21-22 hetesen posztoltam egy 4D fotót, így jelentettük be a többieknek :)


igazából ennyi erőből szülés után se posztoljon az ember, mert utána is történhet bármi baj.... ezzel nem értek egyet!


mindenkinek saját dolga, kivel,mikor és hogy szeretné tudatni az emberekkel,ismerősökkel :) és emiatt nem elítélendő az a nő!

2016. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A szüleimnek,tesóimnak,nagyszülőknek a 6.héten elmondtam,párom szüleinek és tesóinak a 8.heti uh után. A főnökömnek már a teszt napján,mert előző 2 vetélés miatt azonnal tp-re jöttem orvos utasítására. 3 barátom tudja mèg,de a 12.hétig másnak nem akarom elmondani.
2016. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Munkahelyen 18.heten, csaladban elso uh utan. Facebookon nem (most lett egy kep, ahol konferencian adok elo es nagy mar a pocim. Ez volt a bejelentes.) De hozzatartozik, hogy en nem is tehetem meg, hogy uh kepeket posztoljak (nem mintha akarnek), a munkahelyemnek komoly etikai kodexe van.


36hkm

2016. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én köteles vagyok a 12.héten bejelenteni a munkahelyemen, max addig szabad várni ezért gondoltam, hogy akkor már mindenkinek elmondhatom. Facebookra majd hònapokkal késöbb teszek ki képet de nem magamról hanem mit tudom én ha rajta leszek egy képen nagy hassal akkor nem fogom rejtegetni.
2016. febr. 17. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!