Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap be kell venni az...

Minden nap be kell venni az egy szem terhes vitamint?

Figyelt kérdés
Nem sok az ?
2021. jan. 31. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem sok minden nap egy szem vitamin, vedd be nyugodtan.
2021. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért lenne sok?Vagy te nem szereted a tablettákat és nem vagy hozzászokva hogy rendszeresen be kell venned ez a bajod?Amúgy én még kiegészítésnak magnéziumot és D vitamint is szedek mellé mert nincs benne elegendő ezekből a dolgokból.Beveheted nyugodtan és lehet nem is elég mert sokszor vmiből kevés is van bennük
2021. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem sok. Én pl. minden szemet kihánytam, úgyhogy gyakorlatilag olyan, mintha nem szedtem volna, semmi gondot nem okozott a babánál, nekem vasat kellett pótolni szülés után. Ha kétnaponta szeded, akkor sincs semmi baj, teljesen mindegy.
2021. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A vitamint nem darabra mérik, hanem a hatóanyag mennyisége a lényeg. Egy tablettába pedig pont annyit raknak, amennyit egy nap ajánlott bevenni. Ha sok lenne, kevesebbet tennének bele.

Én is hánytam egyszer-kétszer még a terhesség elején amíg meg nem tanultam, hogy étkezés után vegyem be a vitamint, azóta meg gyakran szimplán elfelejtem. :) Ez vitamin, nem gyógyszer, nem kell megijedni a mennyiségtől.

2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell. Lehet. Nem kötelező. Ha egészségesen táplálkozol, akkor a legtöbb vitaminbolmes asv3nyi anyagból közel megfelelő , ennyiseget tudsz bevinni természetes módon a szervezetedbe
2021. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Napi adagnyi hatóanyag van benne. A legfontosabb a folsav, megelőzi a nyitott hátgerinc kialakulását, koraszülést. Télidőben fontos még a D vitamin is, mert nem süt eleget a nap, B vitaminok, stb.
2021. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. jan. 31. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Én D-vitamint, E-vitamint, Folsavat is szedtem az orvos előírására.
2021. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!