Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 mm petezsàk volt látható 4...

Ignácz Ibolya kérdése:

10 mm petezsàk volt látható 4 hetesen! A dokim vissza hívott 2 hèt utàn akkor volt a petezsàk 23 mm hasi uh-t csinàlt! Embrióról nem mondott semmit ès a papiromra is csak a petezsàk volt ìrva! Elvileg 6 hetesen már kellene látszani a picinek nem??

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 6 hét miatt kéne látszania, hanem a 23mm-es petezsák miatt.

15mm-es petezsákban már kell látni embriót bőven.


Azonban furcsa, mert ha üres, akkor szólnia kellett volna és megbeszélni időpontot missed ab-ra.

2021. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En mit mondott?

Vagy mikor kell menned legkozelebb?

2021. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ősszel volt műtetem, szintén üres petezsák miatt.


Nekem ott azt mondták, h h 10mm petezsák felett már minimum szikhólyegnak kell benne látszania. 23mm-esben már embriónak.


Nekem 22mm volt. Egyből kiírtak műtétre, rá 2 hétre.

2021. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi ,hogy csak most ìrok! Szerencsére minden rendben van a picivel ! Most tartunk a 15. Hétnél!!!
2021. ápr. 1. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nagyon gratulálok, sok boldogságot és problémamentes terhességet :)

2021. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!