Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes viszgalat során csak...

12 hetes viszgalat során csak uh viszgalat van? Szakrendelőbe nem kell mennem? Elfelejtettem mit mondott a doki....

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

UH vizsgálat + ha kéred, akkor kombinált teszthez vérvétel.

Egyébként labor is van a 12.hét környékén. Én az Uh utáni napon mentem

2021. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom a labort.
2021. febr. 1. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mit gondolsz szakrendelő alatt :) A 12.heti genetikai UH egy sima UH, csak sokkal több mindent néznek és nem minden nőgyógyász szakorvos “jogosult” megcsinálni, csak akinek van ehhez képzettsége.
2021. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat állunk úgy van hogy van a szakrendelő ahova a páciensek mennek ugye... meg van az uh ahova a terhes anyukák. És nekem csak az uh ot modtak hogy oda kell mennem... ott úgye egy szonografus van. Szakorvos nincs. Vagyis en így értettem de anyiranem vagyok ebben jártas első babám. A Védőnő nem veszi fel a telefont hogy kérdezzék.
2021. febr. 1. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Nőgyógyászati Ambulanciára kellet mennem 12-hetes uh-ra és most 20hetesen is..

6-8 hetesen voltam csak a szakrendelőbe

2021. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
És 12hetes Uh-t még hüvej ultrahanggal nézik
2021. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez az kedves 5 ös válaszoló hogy en is így gondolom de felhívtam a kórházat ahol az uh ra küldtek. Max ha nem elég átküld a szakrendelesre
2021. febr. 2. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Arról lehet szó, hogy nem az az orvos nézi a genetikai uh-t, aki egyébként a terhesgondozásodat végzi. Vagy azért, mert az ideje nem engedi, vagy azért, mert nincs meg hozzá a képesítése. Elég lesz csak a szonográfushoz menned, vagy ha a kombinált tesztet is kéred, akkor ahhoz még a vért levetetni. A terhesgondozó orvoshoz pedig az eredményekkel kell visszamenni.
2021. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!