Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhessegi beutalomra...

12 hetes terhessegi beutalomra miert irtak bele azt hogy femyegto veteles ha a doki azt mondta hogy minden rendben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma voltam dokinal megkaptam a 12 heti uh beutalomat viszont csak itthon neztem meg es azt lattam h bele van irva hogy fenyegeto veteles.

Miert irt bele ilyet a doki ha ma meg azt mondta mikor megvizsgalt h szuper minden szepen fejlodik a baba es a sziverese is szabalyos?

Most nagyon megijedtem. Baj volna csak a doki nem mondta? Letezik ilyen?


2021. jan. 26. 16:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A kerdesnel elirtam elnezest kerek kicsit ideges vagyok :(

Fenyegeto veteles*

2021. jan. 26. 16:47
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert valamit muszáj odaírni, azért.
2021. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Es elnezest ha netan buta kerdest tettem fel elso babam
2021. jan. 26. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan felhívnám.

Nekem soha nem írtak rá ilyet.

Azt tudom elképzelni, hogy véletlen elütött egy billentyűt és ezt a sablont írta bele véletlenül. Olyan nincs, hogy ne szóljon ha baj van, mindig szólnak, hozzá is van ehhez szokva, hogy mondja, mivel sok a vetélés. Ne aggódj, de kérdezz utána!

2021. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Jaj utolsó...

Nem elütött egy billentyűt, hanem bizonyos beutalókhoz kell valami iránydiagnózist megadni, mert mondjuk simán "sine morbo" (azaz betegség nélküli) diagnózissal nem fogadja el a rendszer.

Nyilván a doki tud x kódot fejből, a legegyszerűbb azt beírni. Kórházban dolgozom, ha jön egy terhes ügyeletben BÁRMILYEN problémával, kapásból o2680-as kódot írunk be (veszélyeztetett terhesség), akkor is, ha nem találunk semmi problémát és baromira nem veszélyeztetett. Mert a sine morbot vagy nem fogadja el a rendszer, vagy elfogadja, csak semmi pénzt nem kap utána a kórház kb...

UH-ban is, hiába nem találunk semmi elváltozást, nem lehet U9990-et kódolni, mert amellé kér másfajta kódot is a rendszer. Egyszerűbb beírni egy hasfájást vagy valami gyakran használt kódot, amit fejből tud az ember, és nem 10 percig keresgélni a BNO-k között, hogy mégis mit fogad el a gép..

Ezért full felesleges az orvost hívogatni, ha egyértelműen megmondta, hogy nincs semmi probléma, szépen fejlődik és szabályos a szívverése is.

2021. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt gond előző terhességeddel? Nincs valami alapbetegséged? Nem problémával jártál nála? Ezek miatt is odaírják.
2021. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolso elso terhessegem.

Semmi panaszom de kozben beszeltem vedonommel es azt mondta h valamit bele kellett h irjon ne ijedjek meg ❤

Koszonom szepen a segitsegeteket❤

2021. jan. 26. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első baba elment, így a második terhességnél alapból fenyegető vetélést írtak a papírra.
2021. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem soha nem írtak ilyet a leletemre, pedig extra problémás terhességem volt, az is hülyeség, hogy muszáj ráírni valami betegséget, van rengeteg orvosi papírom, amin nincs ilyen. Na mindegy.
2021. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt nemreg egy ilyen kerdes, ott meg missed abot irt a doki bele. Azert legalabb az anyukanak lehetne jelezni, hogy miert ezt irja be. Ott is mi den rendben volt amugy tudtommal.
2021. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!