Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nègy nap múlva lenne a nem...

Tanácstalan_lány kérdése:

Nègy nap múlva lenne a nem várt, ma teszteltem 25-ös teszttel és negatív. Még szoptatom az első babámat. Van értelme reménykedni,hogy mégis jön a következő kicsi?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
25 ös tesz kb 1-2 nappal mensi előtt mutatja talán, de inkább mikor kimarad.
2021. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a kérdést. A terhesség első jele az elmaradt menstruáció. Ez nálad még napokkal van odébb. Tehát akkor nyilván van értelme reménykedni, hiszen van egy idő előtt elvégzett negatív teszted, ami pontosan annyit ér, mintha nem is teszteltél volna. Nem tudhatod, hogy mikor ovuláltál, mikor van a beágyazódás, még ha egész életedben is napra pontosan megjött mindig (amit kicsit nehezen hiszek el), akkor is bele kell kalkulálni, hogy ebben a hónapban lehet a megszokotthoz képest 1-2 nappal később jönne meg, tehát az is lehet, hogy a nem várt menstruációd valójában még egy hétre van.
2021. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az előző terhessegemnel négy nappal elmaradt mensi előtt már pozitív volt. Ezt nem írtam le, igaz. De most lehet picit a szoptatás is befolyásolhatja a hormonokat,vagy egyszerűen később fogant (ha megfogant), mint a kislanyom, és nincs elég hcg.

Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 4. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt most baba
2021. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!