Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális vagy baj van?

Marcsika1991 kérdése:

Normális vagy baj van?

Figyelt kérdés

Hetek óta alhasi fájdalmam es görcsöm van.. 6hetes terhes vagyok. Félek hogy baj van vagy ez normális?

Tegnap pl ugy fájt hogy sírni tudtam volna

Nagyon félek a vetéléstöl

Szerdán megyek uh-ra először



2021. febr. 4. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem normàlis.
2021. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most pl nem fáj néha érzek olyat mintha meg akarna jönni
2021. febr. 4. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fáj, az azért nem normális. Kis húzódás, szurkálás, görcsölgetés rendben van, de ha tényleg ennyire fáj, akkor én nem lennék nyugodt.
2021. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet már elvetéltél
2021. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó! Akkor vérezne, ha elvetélt volna! Ugyanis az azt jelenti, hogy távozott minden..


De itt nem ez a helyzet!

2021. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A mensi fájdalom normális, de annak nem szabadna elviselhetetlennek lennie. Nem megijeszteni akarlak, de az első terhességemnél nekem volt ilyen. Fájt sokszor, összegörnyedtem. Mindenki mondta, hogy normális meg ne aggódjak. Pár napig tartott, nekem is hol erősödött, hol elmúlt a fájdalom. Elmentem boltba és ott iszonyatosan elkezdett fájni. Mire hazaértem semmi. Elmentem mosdóba és ott volt a barna nyálka a papíron. Bementem ügyeletre, nem látnak terhességet. Másnapra rendesen elöntött a vér.

Pozitívum, hogy következő hónapban újra terhes lettem, most már 34 hetes vagyok vele. Igaz, kaptam progeszteron pótlást.

2021. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már orvosnál,aki megállapította,hogy terhes vagy? Csak azért kérdezem,mert nekem méhen kívülivel voltak ilyesmi tüneteim.
2021. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt hasonló 8 héttől éreztem nagyobb görcsöket majd 11 héten mentem uh ra. És mar nem élt a babám. Nem indult meg a vetélés úgyhogy Missed ab. Lett a vége. Most ra egyvre sikerült újra teherbe esnem es most közel sincsenek olyan görcseim mint akkor.. vannak enyhébbek de ez természetes.
2021. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem + teszt után 6 nap késéssel megjött és durván. Elég furákat éreztem, de most én is 34 hetes vagyok :) A kettőt össze se lehet hasonlítani.
2021. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 5 hetesen kb, mikor megcsináltam a poz tesztet, elkezdett iszonyatosan görcsölni a hasam, nagyon megijedtem, hogy elveszítem. Az első orvosi vizsgálatnál mondtam is a dokinal, mikor csinálta az uh-t és kideült minden rendben, hogy görcsölök, szinte felegyenesedni sem tudok. Annyit mondott hogy normális, de kezdjek el szedni napi 3x1 magnerotot (1500mg magnézium). Még aznap elkezdtem és jó is volt. Ezt a 36.hétig szednem is kellett. Van akinek ilyen érzékenyen reagál a szervezete, a növekvő méh körüli izmoknak, meg magának a méh izomzatának is rengeteg magnéziumra van szüksége. 36.héten már csak napi egyet szedtem, mivel ilyenkor jó ha már dolgozik a méh, 38.héten meg is szültem.
2021. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!