Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen rákszűrés után...

Terhesen rákszűrés után normális a barnafolyás? És ha igen meddig?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta annak idején amikor ugyanilyenkor vizsgált, hogy aznap még lehet vérzés miatta. Örülj hogy neked csak barna :) Nekem élénk piros volt, ijesztő volt látni.

Ha lassabban tisztul akkor gondolom 1-2 nap is lehet. Akkor van gond ha a vizsgálat után fél nappal is élénk színű, mert az azt jelenti hogy friss vér.

2021. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem már kezd enyhülni úgyhogy már megnyugodtam, köszi a választ:)
2021. febr. 4. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta, hogy normális hogy vérezni fog. Tiltakoztam, hogy de még sose vérzett, mire közölte, hogy azért szól, hogy most fog, de egyébként szerinte normál állapotban is vérezhet. Hát, nemcsak vérzett, de fájt is rendesen, utána meg töröltem ki a friss vért, nem is keveset. Még napokon át jött ki az alvadt vér. :(
2021. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!