Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg? Terhessegi diabetesz...

Segitseg? Terhessegi diabetesz! Mit ehetek, mit nem?

Figyelt kérdés

28hetes (peteerestöl szamolva)Fr.o.ban elö kismama vagyok. A cukrom terhelesesen (50g cukrosviz)1oras verböl 10.77 mmol/l lett. Nem tudom itt mennyi a normal, dokit felhivtuk, magas, figyeljek a cukor, szh. bevitelre. Majd 2het mulva megyünk hozza!

Ha lehet, masoljatok mar be minta etrendet vagy irjatok le, Ti hogy etkeztek.

Telorol netezek, linket nem tudok megnezni.

Köszönöm a faradozasotokat.

Ja, es van itthon kukorica ill. teljes kiörlesü liszt, azokat hasznalhatom? Vagy tudok venni gesztenyelisztet, ha az jobb!?


2010. aug. 16. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

18:25-nek: Azért írtam a 7-et mert amikor mérte a védőnőm, akkor egyből azt mondta ez a határ, aztán három hét múlva ismételtünk ismét 7 lett és mondta, hogy beszéljek a dokimmal. A dokinak mondtam, hogy étkezés utánira mennyi lett az eredményem, és ő egyből mondta, hogy jó akkor terheléses cukor vérvétel és addig is csináljam a 180 ch diétát, nem vagyok szakértő, de ha már ketten is ezt mondták :)

Kedves kérdező: nem vagyok egy nagy diéta szakértő :), de azt gondolom, hogy a lényeg a napi 5-6 szori kisadagos étkezés, mert ezzel nem dobod meg túlságosan a vércukor szintedet. amúgy nekem is ez a tízórai és uzsonna a legnehezebb ovis korom óta nem uzsonnáztam és szerintem akkor is csak azért mert kötelező volt :)

2010. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jah már megint elfelejtettem valamit :D ez a terhesség :D

Szóval nekem úgy volt a terheléses, hogy néztek éhgyomrit, annak jó lett az eredménye, majd lötyi ivás, egy óra múlva vérvétel és még egy óra múlva újra. Cirka 3 órás mutatvány volt...

2010. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!