Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhlepényem elülső falon...

Lina9654257 kérdése:

Méhlepényem elülső falon tapadt meg mélyen. 15 hetes kismama vagyok, és reggel arra keltem, hogy vérzek. Gyorsan elmentünk a Klinikára, de nem találtak vérzésre utaló jeleket. Tippeltek, hogy talán a méhlepény miatt lehetett.?????

Figyelt kérdés
Szerintetek? Már enyhül a vérzés már csak barnás van, de már alig. pihenni, magnézium, 3L folyadék. Ha ismét vérzés menni kell vissza. Kinek volt vérzés mélyen tapadt lepény miatt? Méhszáj zárt.
2020. júl. 29. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosok nem voltam okosak, itt se lesznek jobban.
2020. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mélyen tapadt a lepény. Közel a méhszájhoz,de nem takarta. Veszélyeztetettnek ki is írtak,de feküdnöm nem kellett csak kímélni magam. Vérezni soha nem véreztem,de az orvosom azt mondta,hogy vérzés ilyenkor előfordulhat,nagyon ne ijedjek meg,de hívjam fel és megvizsgál ha esetleg úgy van. Te voltál vizsgálaton,minden rendben a babával,remélem nem lesz semmi baj. Pihenés valószínűleg segít.
2020. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mélyen tapadó lepény miatt volt vérzés 15 hetesen. Kb. a 21. hétig tartott (csak időnként, mondjuk hetente fordult elő és tényleg minimális volt). Magnézium, pihenés és veszélyeztetett lettem. Most 34 hetes vagyok, már régen feljebb ment, azóta semmi probléma.
2020. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nekem amúgy hátsó falon tapadt és nem érte el a méhszájat. Úgy tudom az elülső falival kell jobban vigyázni úgyhogy pihenj sokat.
2020. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 😘 pihenek amennyit csak leheet !! :)
2020. júl. 29. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen történt, elöl tapadt méhlepénnyel.

Reggel görcsökkel keltem. Délre mégdurvábbak lettek. Pihentem egész nap. Kimentem ebéd után pisilni, mire kiértem a mosdóba, durván 10méter, éreztem valami folyik. Mire a wc-hez értem, már a zoknimban is állt a vér, egy pillanat alatt elöntött. Férjem pont a szomszédba dolgozott, vitt is az ügyeletre. Ahol a dokik el nem tudták képzelni, honnan jött a vér...

Most 16hós a fiam :)

2020. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is ugyan így jártam.. de mikor már a kórházba megvizsgáltak, kitisztotta a hüvelyem , és már csak alvadt volt ami még nem ürült ki. Most hívott az orvosom mert sajnos nem tudott megvizsgálni mert el kellett mennie császárra, így más vizsgált. Vissza hívott és egyből kérdezte, hogy elülső fal, mélyen tapadó a méhlepény? Mondom igen. Akkor azért volt, azt mondta sajnos előfordul "reméljük ez volt az első és utolsó alkalom" pihenni , magnézium, és 3 liter folyadék, ha van valami vérzés, hívjam, és menjek be. Úgy megijedtem 😏
2020. júl. 29. 12:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem hátul tapad, egyáltalán nem fedi a méhszájat, ezektől függeltenül kezdtem vérezni a 20 hét környékén. Ügyeleten nem láttak semmit, de mondták hogy szigorú fekvés, amég nem lát az orvosom.

Pár nappal később mentem az én orvosomhoz, addig feküdtem. Megállapította, hogy levált a méhlepény, amit simán lehet hogy ott frissen nem lehetett ultrahangon látni, amikor ügyeleten voltam...

Azóta is feküdnöm kell.

Szóval lehet hogy tényleg csak azért mert közel van, meg első fali, de ha azt mondták hogy pihenj, azt vedd nagyon komolyan.

Nem rémiszgetni akarlak, csak tényleg pihenj.

2020. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pihenek sokat :) de ez a vérzés csak van, amikor pisi után törlöm magam. :(
2020. júl. 29. 18:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosod és nézzen meg rendesen. Mint írtam nekem is volt vérzés, de elállt magától és nem volt sok. Azért ha nem áll el, akkor az nyugtalanító szerintem. 3. vagyok.
2020. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!