Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. Hetesen has és köldök...

36. Hetesen has és köldök kornyeki szurkálás mi lehet?

Figyelt kérdés

Gyenge fájdalom, volt kis pocakkemenyedés, kis fájás, ezek a szurkálások jönnek elő itt-ott újra meg újra. Ez fájás lenne? Jósló? Nem szivárog semmi, magzatvíz jelző betét tiszta, nincs vér, indokolatlanul sokat jártam délután pisilni, ennyi. Totál rendszertelen nem függ tőle, hogy épp fekszem vagy járkálok, mérni ezekből semmit sem tudok..


🤷🏼‍♀️


2021. febr. 8. 17:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Volt egy icipici pukkanás, azután kezdődött délután..
2021. febr. 8. 17:17
 2/10 anonim ***** válasza:

Koldok koruli szurkalas az csak a suly miatt van altalaban. A fajasok alhasnal vannak, mintha mensiznel. Ha a pukkanas a burok lenne akkor pedig szivarogna a viz, ha csak nem "tomi" be a mehszajat a baba feje....

Ha nem gorcsolsz, nem faj a derekad, csak a koldokos szurkal, akkor ez meg nem az lesz :)

2021. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a derekam is fájt, ezt elfelejtettem. A szurkálás mindenféle összevissza azóta is. Alhas, köldök, hüvely környéke, bal oldalt, jobb oldalt...
2021. febr. 8. 18:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Feszül a hasam, keményedik többször, egyértelmű görcsöt nem érzek.
2021. febr. 8. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak joslo, de ha erosodne azert inkabb szerintem nezesd meg magad, nehogy baj legyen
2021. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2021. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most zuhanyoztam, azalatt nem szúrt, várom mi lesz, a keményedés nem múlt el.. De már a fejem is fáj, biztos a front betett. :(
2021. febr. 8. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
1es vagyok, tortent azota valami? Hogy vagy?:)
2021. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebből nem volt gond, más miatt sajnos igen. :(
2021. febr. 11. 23:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi tortent?
2021. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!