Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Nem árt a babának?

Ez normális? Nem árt a babának?

Figyelt kérdés

A vizelet eredményekben mindig volt baci,sajnos hajlamos vagyok a felfázásra,meg a lányom is hazahozza a megfázást,hiába nem jön ki rajtam akkor is benyelem.

A doki akihez járok,állandóan kezeltetni akarja 3-4féle gyógyszerrel,foszfomicin porral,zinnattal meg hüvelykúppal.

Ez mostmár 2 hetente így van.

Szerintetek normális ennyi féle gyógyszert szedetni velem?

A babának nem káros ez a sok gyógyszer?

A másik hogy mit csináljak hogy ne legyen baci a vizeletben,vagy semmit nem lehet?

Az előző orvosom akinél lányomat szűltem azt mondta hogy teljesen sose fog kitisztulni és hajlamos vagyok a felfázásra,így csak rosszabb lenne ha állandóan tömne a gyógyszerekkel.



2021. febr. 9. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A tünetmentes bacteruria koraszülést okozhat, és minden esetben kezelendő. Akár egész terhesség azt szedett alacsony dózisú antibiotikummal is, ha az alkalmi kezelés nem elég.
2021. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos írja fel, nyilván mondtad neki hogy terhes vagy. Szerinted a gyakori idegenjei hogy írhatnák felül egy orvos rendelkezését?
2021. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ahogy az első írja.

Egyébként sajnos nekem is ilyen problémám van, és terhesen is szedtem antibiotikumot, illetve huvelykupot is kellett.

Amúgy nekem például nagyon sokat segített a hialuronsavas huvelygel.

2021. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Ez a tegnapi kérdésed.

Ha olyan gyógyszert ír ki, ami szedhető terhesség alatt, akkor nem lesz belőle baj.

De ahogy a másik kérdésednél írták, menj másik orvoshoz, kérj másod-harmad-negyedvéleményt. Nem bántásból írom. Tudom, terhesség alatt milyen rossz aggódni a baba miatt, főleg így, hogy a kezelések már Neked is panaszokat okoznak. Keress valaki másik, szimpatikusabb, együttműködőbb orvost, akinek megbízol a szavában.

2021. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Szia én megértelek 38hetes terhes vagyok 3szor kaptam antit, 1szer hüvelykúpot és krémet. Én is féltem nagyon szedni nehogy ártson a babának,de egy felfázás is nagyon sokat árhat. Tőzegáfonya tea/kapszula próbáltad már? Én mindenképp beszereznék, sokat segít. Meg én úgy voltam ezekkel a gyógyszerekkel, hogyha éreztem nem tesz jót akkor nem szedtem. A kúptól nagyon égett, csípett így azt nemtudtam az összeset beszedni. Ja nekem is volt zinnat, nekem vesére adta a doki, na azt nem szedtem be vettem vitamint és az segített.
2021. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tőzegáfonyát lehet szedni/inni terhesen?

Az mit segít?Még nem próbáltam.


Milyen vitamint szedtél?

Én szedem a vasat,magnerotot,terhesvitamint.

2021. febr. 9. 13:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Tozegafonya sem csodaszer ám. Elvileg akadályozza a baktériumok megtapadasat a hugyutakon, de egy krónikus felfazasnal mar rengeteg mikroserules lehet ahol vígan megélnek a kórokozók.

Amúgy a nagy dózisú C vitamin szedése és a cukormentes diéta is segíthet. Meg ha vegigcsinalnad az antibiotikum kurat. Mert nem káros a magzatra nagyon régóta szedik terhes nők is és ezért nagyon sok adat áll ennek bizonyítására rendelkezésre.

2021. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4# vagyok

Én szedtem/ittam tőzegáfonyát terhesség alatt, azt lehet. Tisztítja a húgyutakat, de túlzott fogyasztása nem jó a vesének.

2021. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tözegáfonyát lehet szedni, nekem az mulasztotta el a folyton visszatérő húgyúti fertőzésem, a másik, amit nem próbáltam, de ajánlották az, a d-mannóz.
2021. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2-3hetente szedem 1 héten keresztül napi 2x az antibiotikumot,ez már sok a gyomromnak is.

Hiába fejezem be a kúrát,ha 2 hét múlva akkor is van baci a vizeletben.

2021. febr. 9. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!