Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyák dugo volt vagy a masik?

Ez a nyák dugo volt vagy a masik?

Figyelt kérdés

Holnap utanra vagyok ki irva es eddig semmi jele. Csak egy nagyon pici enyhe bele nyilas ott lent volt eddig kb 3x. Ma is volt egyszer nagyon enyhe alig ereztem de most tobb ideig tartott.


Egy ket oraja szexeltunk a parommal es belem jott. Le zuhiztam es ki jott nagyjabol, ra is segitettem.

Most mentem wc re es egy enyhen rozsaszines atlatszo nyalkas anyag volt a wc papiron. Anyagra olyasmi volt mint az ondo. Csak tan az nem ilyen atlatszo?!

Most ondo lett volna kis verrel vagy inkabb a nyakdugo?


2021. febr. 10. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanilyen volt, ondó volt .
2021. febr. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém takonyszerűbb volt! Nem a zöld, hanem világos sárgás rózsaszín.. Amiben más volt, hogy szokatlanul hosszú volt, tehát ha mikor észrevettem zuhanynál, hogy lóg ki belőlem, akkor megpróbáltam leszedni és letörölni nem lehetett, úgy össze volt állva. Sokkal jobban, mint az ondó, és mint a takony.


Inkább olyan volt, mint a slime állagra, nehezebben szakadt és nem kenődött!

2021. febr. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. febr. 10. 11:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Megint jott olyan belolrm ugy hogy eldolt. Es elkezdtem fajni is ott lent 😅
2021. febr. 10. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Könnyü szülést!:)


Biztos csak az eleje volt még, vagy neked könnyebben kijött magától, vagy egyszerűen csak más

2021. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!