Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a holmik, amiket meg...

Mik azok a holmik, amiket meg kell vásárolni a baba érkezéséig?

Figyelt kérdés
Itt gondolok a legapróbb dologra is. Tudom, hogy sok le is írni, de még első baba, fiatal is vagyok, és félek, hogy kifelejtek valamit. Pl babafürdetőt milyet vegyek?
2008. dec. 3. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=babakelengye


babafürdetőt mi egy sima kiskádat vettünk és kaptunk bele egy szivacsot (baba alakú) és így szuperül lehet fürdetni, mert bele tudod tenni a kisbabát és nem kell fogni végig.

2008. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

ja még ezt is neked akartam beilleszteni, olvasd el :

[link]

2008. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2008. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell túl sokat vásárolni, a legszükségesebbek szerintem:

- kiságy, jó ha van pelenkázó is

- kiskád (ne újszülött fürdetőt vegyél, drága és egy hónap alatt kinövi, a rendes méretű kiskád jó, ha gondolod, érdemes hozzá az állvány, nekem nagyon kényelmes így

- 2-3 fürdőlepedő, legyen közte egy pelenka anyagú kifogó is

- 2-3 babatakaró, meleg, puha, könnyű

- legalább 20db. textilpelus büfihez, feje alá, stb. , lehet akár több is, akkor kevesebbet kell mosnod

- 2 csomag newborn pelus (nekem a Huggies vált be legjobban, de válassz ízlés szerint, aztán majd kitapasztalod, mi a jó nektek)

- 5-6 db body (rövid és hosszú ujjú is legyen benne, javaslom a Tesco-ban kaphatót, nagyon jó az anyaga és elég olcsó, 3 kg körüli babára 56-os kell)

- 4-5 rugi (arra figyelj, hogy kellemes anyaga legyen, láb között patentos, mert az megkönnyíti a tisztába tevést és ne legyenek rajta kemény, nagy gombok, patentok stb., mert a babának azon kell feküdnie)

- 1-2 kocsikabát

- 2-3 sapi (évszakfüggően melegebb vagy könnyebb anyagból)

- téi babának bundazsák, overál

- 1-2 kiscipő

- babafürdetőt ír majd fel az orvos, popsikrémet is, azt érdemes az első időkben használni

Ha bármi kérdésed van, priviben is szívesen válaszolok, írj nyugodtan, ha úgy gondolod, hogy tudnék tanácsot adni.

Boldog babavárást!

2008. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!