Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6+5 hetes terhes....

Ma vagyok 6+5 hetes terhes. Kb olyan 5 napja barnázgatok, de ezt úgy kell elképzelni hogy csak reggel az első pisiléskor van egy barna folt a wcben aztán egész nap utána semmi. Még a wcpapíron sem.ez komoly lehet nagyon?

Figyelt kérdés
Hétfőn elmentünk magánrendelésre a férjemmel. A poz>tív teszt óta az első vizsgálat volt. 19mm petezsákot látott, azt mondta hogy korának megfelelő.írt fel 3x1 100mg Utrogestant.Be akar fektetni a kórházba,de legalábbis ágynyugalom.a kórházba a kovid miatt kicsit félek most bemenni nem tudom hogy indokolt e.félek hogyha elkapom odabent a vírust az többet árt(covid kórházba kéne menni)ami még fontos hogy tavaly volt egy terhességem ami 24 hétre született meg, de elvesztettük. Nála semmi jele nem volt. Szerintetek mit tegyek?

2021. febr. 10. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez vetélés előjele is lehet. Tényleg vigyázz magadra, pihenj sokat. Nekem sajnos barnázás után ment el a baba 8hetesen. Az utro nem segített. Ilyenkor nem nagyon lehet mást tenni, csak reménykedni.
2021. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked mennyi barnázás volt?
2021. febr. 10. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
19mm-es petezsák. És van benne valami? Szikhólyag vagy embrió?
2021. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, az elején kevés, aztán naponta egyre több. Kicsit az utro elmulasztotta, majd megint előjött. A vetélés előtt pedig véreztem.
2021. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!