Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok és ma...

23 hetes terhes vagyok és ma reggel elkezdtem barnázni futottam az orvoshoz aki elküldött uh-ra ott szerencsére mindent rendben találtak. De azóta is barnázgatok mit tehetnék hogy elmúljon? Ugye nem lesz baj a babával. Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok pihenés és magnéziumot kéne szedjél, de ha még mindig fent áll a barnázás én biztos visszamennék a dokihoz!

Nekem barnázással kezdődött a szülésem, csak úgy mellékesen megemlítem, nehogy elkezdjen nyílni a méhszáj, mert az még nagyon túl korai lenne!!

Boldog babavárást kíván egy 15 hónapos kislány anyukája.

2009. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, ma sokat pihentem pont tegnap fejeztem be a munkámat a mai naptól vagyok itthon úgyhogy sokat tudok pihenni.Felhívtam a dokit azt beszéltük meg ha nem múlik vagy rosszabodik holnap du. megyek vissza.

De én arra gondolok, hogy pár napja kezdetem el szedni a vas tablettát és szorulásom lett tőle és talán nagyon megerőltettem magam? Lehet hogy hülyeség, de már minden megfordult a fejembe.

2009. szept. 15. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy megerőltetted magad, nekem is volt hasonló még a 14. héten. Azóta is rendben vagyunk, a szorulással meg nagyon vigyázok.
2009. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia!

ÉN is barnáztam kétszer is.EGyszer az elején kb. 8-9 hetesen aztán a 14. héten és kaptam utrogestant.Ha teheted és a doki nem írja ki magától akkor mondd neki hogy erről hallottál és szeretnéd ha kiírná.Remélem nem lesz gond veletek.Sok sikert és ha voltál dokinál majd írd meg mit mondott.

Üdv:31 hetes km.

2009. szept. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel,nekem áprilisba volt egy korai vetélésem,de szerencsére utánna egyből terhes lettem.Majd a 6héten hirtelen barnázni kezdtem,irány az ügyelet,hisz féltem megint elveszitjük a babát,de nem találtak semmi rendelleneséget,annyit mondtak,hogy pihenjek,szedjek magnéziumot és azért felkészitettek a legrosszebra is. Szörnyü volt azzal a tudattal feküdni-kelni,hogy bármikor elveszithetjük. A banázás elmult,de 11héten egy reggel alvadt vérdarabok jöttek ki.Ismét rohanás,de most kiderült,hogy a méhfal és a lepény között volt bevérzés az ürült ki.Szerencsére azóta minden rendbe,bár pár dologtól elvagyok tiltva,de nem is érdekel,csak minden rendbe legyen. Kivánok neked boldog babavárást és persze sok pihit is.
2009. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!