Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van így a...

Mennyi esélye van így a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
A ciklusom nagyon változó,29 nap is volt már de adódott 45 is. Általában ha rövid akkor 32-33 napos, ha hosszú 37-38 napos, tegnap előtt kellett volna megjonnie (folyas alapján már múlt héten a 32. Napon kellett volna de naptár szerint 38. Napon) , ma vagyok a 40. Napon. Múlt hónapban 45 napra jött meg (decemberben ki maradt és egész csak január 5-én jött meg) egyszer voltunk együtt párommal megszakítással január 30-rol 31-re éjszaka. Menstruaciora én előtte egy héttel szoktam jeleket produkálni, és most is meg volt február 2-3 -tol kezdve (Általában jelek után egy hétre rá meg is jön) viszont meg most sem jött meg, hétfőn (8-án) csináltam egy 10-es tesztet ami menstruacio előtt 6 nappal kimutatja a terhességet és negatív lett, szerintetek lehetek terhes mind a jelek és a teszt ellenére ?

2021. febr. 13. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 2-3 naponta mást nem tudsz csinálni.Lehet közben meg is jön,ki tudja.Ciklusod nem tudnátok nőgyógyásszal vagy endokrinológussal rendbe tenni?Menj el kivizsgálásokra ha még nem voltál mert biztos hogy valami zavar van
2021. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont ezen a héten akartam menni ebből adódóan nőgyógyászhoz mert nagyon változó hossza van a ciklusomnak és kegyetlenül fájdalmas, de úgy számoltam hogy megjon ezért nem mentem most. Tesztelni ma akarok mert hétfő óta biztos felment a HCG ha van valami és biztosabb eredményt mutat
2021. febr. 13. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj reggeli első vizeletből, az biztosabb eredményt ax.
2021. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ma meg nem voltam pisilni, ezért merem ma meg csinálni
2021. febr. 13. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem normális ha nagyon fáj mikor megjön csak szólok.Nem az én posztom diagnosztizálni,az orvos tudni fogja
2021. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, csináltál tesztet?
2021. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem csináltam de az is negatív volt, 18-án megjött
2021. ápr. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!